szestow szestow
48
BLOG

Jak PO steruje futbolem czyli Legia ITI jest potega

szestow szestow Polityka Obserwuj notkę 7

PiS przegrał wybory i w związku z tym TVN żąda od HGW oraz PO więcej i więcej. Dostali 360 mln z miejskiej kasy na sfinansowanie stadionu i centrum handlowego Legii wg projektu ITI. HGW chciała po wygranych wyborach zmienic miejsce budowy Narodowego, aby nie powstał i mecze były rozgrywane na walterowo-wejchertowym obiekcie za pieniądze warszawiaków zbudowanym. Pomysł ten upadł jednak, a teraz zwleka Bufetowa z planem zagospodarowania...Już pojawili się jacyś spadkobiercy z przed wojny. Może się okazac, że jednak nie powstanie Narodowy i jedynym ratunkiem będzie stadion ITI...

Ostatnio Wyborcza rozpisuje się o akcji PO mającej na celu uwalic sport sponsorowany przez spółki skarbu państwa czyli konkurentów Legii w lidze KGHM-Zagłębie Lubin oraz PGE-Bełchatów. Zostanie tylko na przeszkodzie ITI - Legii Wisła Kraków, więc czekam na zarzuty jakie będąca na pasku ITI partia PO wyciągnie przeciw Cupiałowi. Na pewno Pitera z Grasiem coś znajdą, a wielbiciel Wisełki Jerzy Beztalencie - Fedorowicz pójdzie się upic z odpowiednim ekwiwalentem od kolegów, co pozwoli zapomniec korzeni.

Kraków i Katowice zostali rezerwowymi miastami EURO 2012...Dla PO liczy sie tylko medialny sojusznik czyli TVN, wiec konfitury z tej imprezy moga zebrac jedynie kumple z ITI.

szestow
O mnie szestow

Niegdyś gniew przemawiał kindżałami (Lew Szestow) W polityce mieć rację nie znaczy opanować scenę, ale w pierwszym akcie przewidzieć trupa w akcie piątym (N.G. Davila)

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (7)

Inne tematy w dziale Polityka