26 obserwujących
429 notek
505k odsłon
2914 odsłon

Futurologiczne piekło, prognoza dla Polski gdyby wszystko poszło nie tak

Wykop Skomentuj23

Chciałbym przeprowadzić zabawę intelektualną dotyczącą alternatywnego( choć owa alternatywa coraz bardziej zamienia się w rzeczywistość) świata, w którym lewackie i genderowe idee zwyciężyły całkowicie i jednoznacznie i pchają go w dla siebie pożądanym kierunku. Rzecz jasna to jedynie stawianie piaskowych zamków na plaży historii, ale kto wie...? Oto moja wersja (oby nigdy się nie ziściła) nadchodzącej dekady, siłą rzeczy wzbogacona o losy Europy i świata

 Rok 2020 - 2022

Donald Trump przegrywa wybory prezydenckie, zastępuje go demokrata i liberał Biden. Demokraci tryumfują, do głosu dochodzą ultraliberałowie wprowadzający systematycznie terror poprawności politycznej. Sprawy dotyczące wiary, poglądów antyaborcyjnych oraz sprzeciwu wobec indoktrynacji homoseksualnej zostają spenalizowane i poddane represjom karnym. Pod groźbą sankcji nie można publicznie demonstrować poglądów religijnych, nosić elementów religijnych oraz wyrażać opinii wynikających z wyznawanej wiary. Nie można krytykować aborcji (a później eutanazji). Wprowadzone jest wśród dzieci i młodzieży obowiązkowe wychowanie gender z naciskiem na praktyczne wprowadzanie go w życie. Władza rodzicielska zostaje ograniczona, zaś sprzeciw wobec tego faktu karany jest grzywnami, więzieniem i odbieraniem dzieci. Wprowadzona zostaje cenzura zabraniająca negowania zasad NAPP (Nowej Amerykańskiej Poprawności Politycznej).

W Europie pod naciskiem Niemiec, Francji, Holandii i Hiszpanii wbrew traktatom europejskim rozdział środków unijnych zostaje powierzony Komisji Europejskiej i powiązany z tzw. przestrzeganiem praworządności. Nic nie dają protesty Polski i Węgier, bezprawie dzieje się przy milczącej aprobacie krajów unijnych, także tych z Europy środkowej. Polska i Węgry zostają pozbawione pieniędzy unijnych. Oba kraje nie decydują się na wyjście z Unii. Polska bez środków unijnych staje się celem zajadłych ataków opozycji wspieranej przez ośrodki unijne. Rośnie niezadowolenie społeczne potęgowane pandemią, która cały czas zbiera obfite żniwo.

Cowid 19 mutuje, powodując ograniczone działanie szczepionek.

Stany Zjednoczone pod prezydenturą Bidena porozumiewają się z Niemcami i Francją, przywrócone zostają dobre stosunki między tymi państwami oraz z całą Unią. Polska i Węgry na cenzurowanym. Dokończony zostaje połączenie gazowe nord stream 2. Amerykanie powracają do polityki Obamy w relacjach dwustronnych z Rosją.

Amerykanie żądają aby w Polsce "przywrócono praworządność" i potępiają ją za domniemane "prześladowania mniejszości seksualnych". Wstrzymane zostaje rozmieszczanie wojsk amerykańskich w Polsce, po trzech miesiącach od tej decyzji wojska zostają jednoznacznie i nieodwołalnie wycofane.

Rok 2022 - 2023

Na wniosek Hiszpanii we wszystkich krajach Unii zostają wprowadzone małżeństwa homoseksualne oraz prawo homoseksualistów do adopcji dzieci. Jednocześnie na terenach Unii wprowadza się obowiązkowe zasady NWOiSM Nowoczesne Wychowania Obywatelskiego i Seksualnego Młodzieży) i na wzór amerykański wprowadza się restrykcje dla rodziców sprzeciwiających się owym zasadom.

Unia uchwala tzw. prawo wyznaniowe regulujące zasady kultu religijnego. Ograniczone zostają procesje i cały zewnętrzny kult religijny. Prawo to staje się martwe jedynie w stosunku do islamu.

Prawo i Sprawiedliwość przegrywa wybory parlamentarne, premierem zostaje Rafał Trzaskowski, Schetyna - marszałkiem sejmu. W błyskawicznym tempie zostają wprowadzone wszystkie dyrektywy unijne, Donald Tusk na twiterze pisze tylko jedno słowo - "Zwyciężyliśmy". 

Na Białorusi rosną protesty społeczne, coraz częściej mówi się, że są inspirowane przez Rosję. Tłum wdziera się do parlamentu i pałacu prezydenckiego. Wojska Rosji wkraczają do Białorusi. Łukaszenko zostaje wywieziony do Moskwy, a Białoruś anektowana.

Rok 2023 - 2027

Stany Zjednoczone w ramach ustawy 447 żądają od Polski zwrotu mienia pożydowskiego. Polska ulega presji i wypłaca coroczne "zadośćuczynienia" dla przemysłu holocaust. Zaniechane zostają wszystkie inwestycje rozpoczęte przez PiS. Wstrzymuje się przekop Mierzei Wiślanej, CPK, budowę nowej sieci kolejowej, pogłębiania głównych rzek Polski. Odstępuje się od Wia Karpatia oraz od idei trójmorza. Rząd Trzaskowskiego podpisuje nowy kontrakt gazowy z Rosją. Trwają procesy sądowe kierownictwa PiS, sędzia Tuleja wsadza do więzienia Jarosława Kaczyńskiego, wyrok opiewa na osiem lat. Stopniowo likwiduje się wszystkie programy społeczne, pomaga w tym medialna propaganda. Znacząco ogranicza się środki na obronność, zlikwidowana zostaje obrona terytorialna, CBA oraz IPN. Rzecznikiem rządu zostaje Tomasz Lis. Polska zaczyna przyjmować imigrantów muzułmańskich, w pierwszym rzucie przyjmuje ich dwadzieścia tysięcy.

Wykop Skomentuj23
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka