28 obserwujących
415 notek
489k odsłon
1238 odsłon

Do urn przeciw postkomunie

Wykop Skomentuj96

Zapowiedzi Schetyny są jednoznaczne. W razie zwycięstwa opozycji cofnięte zostaną wszystkie reformy i działania naprawcze rządu Prawa i Sprawiedliwości. PO, a za nią postkomuniści i tęczowi zwolennicy aborcji i LGBT nie tylko zniszczą to, co zbudowała partia Jarosława Kaczyńskiego ale wyrugują wszelkie zdobycze socjalne ale wszczepią w naród wirusa lgbtowskiej poprawności polityczne zamieniającej społeczeństwo w bezwolne, zatomizowane masy, wydrylowane z wiary, tradycji i patriotyzmu.

Tuzy PO i ich lewackie przystawki oddadzą Polskę na żer Niemiec i Francji oraz całej Unii Europejskiej w zamian za fasadową władzę i zgodę Unii na przywrócenie stanu sprzed 2015 roku - Polski słabej, skorumpowanej ze zdegenerowanymi, złodziejskimi elitami, w której rządzą postokrągłostołowi tajni współpracownicy zblatowani z byłą komuną.

Polska z powrotem wpadnie w koleiny taniej pracy za marne pieniądze, a plan zrównoważonego rozwoju Mateusza Morawieckiego zastąpi powrót Schetyny do polityki PO skupiającej się jedynie na wielkich miastach.

Powróci przyzwolenie na afery niewykrywane przez usłużną prokuraturę i wdzięczne sądy. Kasta sędziowska ponownie zawrze Deal z kastą rządzącą i wspólnie raz na zawsze zabetonują polską scenę polityczną.

Polska przestanie być państwem, a stanie się obszarem, na którym ścierać się będą interesy naszych wschodnich i zachodnich sąsiadów, zaś nam przypadnie wykonawstwo ich poleceń i nakazów. Staniemy się strefą zgnioty wschodu i zachodu, terenem na którym można przeprowadzać mętne interesy i podejrzane sprawy. Wytracimy prędkość rozwojowej bowiem nikomu z rządzących nie będzie zależeć aby ją utrzymać.

Polska pozbawiona urzędów wojewódzkich, nienadzorowana przez państwo i wyzbyta ochrony prawa stanie się krajem powiatowych kacyków na wzór siedemnasto i osiemnastowiecznych królewiąt, defragmentujących Rzeczpospolitą na swój własny POwsko - lewacki użytek. Zaczniemy dryfować w kierunku państwa upadłego podobnego kubek w kubek do tego jakim Rzeczpospolita była tuż przed zaborami.

Jeśli tego nie chcemy zagłosujmy na Kaczyńskiego.

Wykop Skomentuj96
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka