Blog
Teksty kanoniczne
Starosta Melsztyński
Starosta Melsztyński Renegat. Z bocznej linii.
84 obserwujących 1168 notek 1236088 odsłon
Starosta Melsztyński, 3 marca 2018 r.

Reduto, ścigaj

307 5 0 A A A

Ponieważ dysponująca wieleset milionowym budżetem - powstałym z haraczu ściąganego ze spółek państwa, w zamian za zatrudnianie hord sługusów partyjnych - Polska Fundacja Narodowa, ani podpieta pod nią osobą Macieja Śiwrskiego Reduta Dobrego Imienia nie zadały sobie trudu przeprowadzenia śledztwa skąd w dalekiej Argentynie, w mało znanym pisemku internetowym pojawiła się fotografia z Polski z błędną atrybucją wziąłem ten patriotyczny obowiązek na siebie.

Rezultat mojego obywatelskiego śledztwa wygląda następująco.

1. (hipoteza) Pisemko chce jakoś zilustrować artykuł, by przyciągnąć czytelników. Artykuł bez zdjęcia nie nadaje się jako clikbait (przynęta) i publikacja nie ma sensu. 

2. (hipoteza) Przedsiębiorcy z Czarnogóry i Macedonii, od chwili gdy porzucili bandyterkę i napadanie na podróżnych i wzięli się za publikacje internetowe stosują zasadę - nic tak nie przyciąga jak goła baba.

3. (hipoteza) 2 miejsce w rankingu clickbaitów mają słodkie kotki, trzecie półgołe      softowane fotki słodkich nastolatek w promieniach zachodzącego słońca.

4. (hipoteza) Wszystkie te propozycje słabo współgrały z treścią artykułu, ale trupy też przyciągają skutecznie uwagę.

5. (hitpoteza) Skąd internetowa publikacja bierze zdjęcia? Przecież nie zwróci się do profesjonalnej agencji fotograficznej. Są stocki (katalogi) darmowych zdjęć i jest wyszukiwarka google pictures.

6. (fakt) I rzeczywiście google pictures daje trafienia na zdjęcia "z Jedwabnego", wśród nich to:

https://www.google.se/search?q=jedwabne&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiGwIahxNDZAhWFESwKHVvnCokQ_AUICygC&biw=1280&bih=590#imgrc=fmB6nnj41eCo5M:

7. (info) Skąd w google pictures to odniesienie? Z automatycznego indeksowania treści. Widocznie zdjęcie kiedyś już pojawiło się w kontekście Jedwabnego i zostało tak zindeksowane (przypisano mu związek z Jedwabnem).

8. A skąd kontekst Jedwabnego ze zdjęciem? A to z tej internetowej publikacji:

https://wolna-polska.pl/wiadomosci/wojciech-lemanski-jedwabne-2013-03

Reduto, ścigaj Wolną Polskę:

PS. Lestat otworzył linka do gadzinówki Gazeta Warszawska, która jako pierwsza (?) opublikowała zdjęcie w kontekście Jedwabnego:

https://twitter.com/lestatsopot/status/969992338708881409

lestatsopot podał/a dalej Starosta Melsztyński ????????

Pierwszą widzę w Gazecie Warszawskiej od dzień wczesniejszą . Świrski jak jest konsekwentny to powinien ścigać Lemańskiego , Gazetę Warszawską i portal Wolna Polska a potem Argentyńczyków co od nich wzięli zdjęcie. Ostatecznie zaufane źródła .


image


Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

Patriotyzm jest ostatnim schronieniem szubrawców. Samuel Johnson

page counter

 

 

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • To są jakieś dyrdymały i popierdółki.
  • @prowincjałka  Moja delikatna prośba skierowana do twojego kolegi odnosi sie również do ciebie.
  • @adamkonrad  Pętaku, który mnie obrażasz na moim blogu - spierdalaj, łajzo.

Tematy w dziale Polityka