0 obserwujących
96 notek
42k odsłony
676 odsłon

Postulaty Prezydenckie – Wybory 2020 – Teresa Garland

Wykop Skomentuj1

Postulaty Prezydenckie – Wybory 2020 – Teresa Garland
Szanowni Państwo, jakiś czas temu zwrócono się do mnie z zapytaniem czy byłabym zainteresowana kandydowaniem na urząd Prezydenta RP w roku 2020. Moja odpowiedź brzmi: TAK, jeśli znajdę poparcie wśród osób które popierają moje Postulaty Wyborcze.
 Wybory na Prezydenta AD2020 – Wstępny program wyborczy Teresa Garland
 Aby móc zarejestrować moją kandydaturę do wyborów prezydenckich w 2020 roku, trzebaby na początek przynajmniej 15 osób by założyć Komitet Wyborczy oraz trzebaby zebrać przynajmniej 1000 podpisów poparcia. Następnie po rejestracji konieczne jest zebranie przynajmniej 100 tysięcy podpisów poparcia.
Jestem dyspozycyjna kandydować na Prezydenta RP TYLKO jeśli będzie dla mnie poparcie społeczne i POPARCIE dla mojego programu wyborczego. Nie mam zamiaru być niczyją marionetką jeśli już, lecz rzeczywistym Prezydentem który podejmuje PRAWDZIWIE i SAMODZIELNIE SWOJE decyzje, oczywiście po zasięgnięciu opinii mądrych doradców.
Prezydentura to poważna funkcja w SŁUŻBIE Narodu Polskiego, wymagałaby z mojej strony wielkiego wysiłku i zaangażowania, o którym wielu nie zdaje sobie sprawy. Ja oddaję się do dyspozycji w SŁUŻBIE Narodowi Polskiemu jeśli taka będzie jego wola.
Wybory na Prezydenta AD2020 – Wstępny program wyborczy Teresa Garland
Poniżej moje Postulaty Programowe:
1.Realizacja inicjatywy „Każdy Posłem” która zagwarantuje Polakom możliwość współrządzenia własnym krajem oraz przywróci w Polsce sprawiedliwość i egzekwowanie prawa, poprzez wprowadzenie nowej Preambuły do obecnej Konstytucji i poprzez wprowadzenie nowego Kodeksu Wyborczego tu link: https://krop2017.wordpress.com/2020/01/13/teresa-garland-kazdy-poslem-lista-do-zbiorki-podpisow-inicjatywa-ustawodawcza-z-ominieciem-sejmu/
oraz poprzez wprowadzenie przygotowanej przeze mnie Reformy Sądownictwa tu link: http://teresagarland.neon24.pl/post/152774,plan-reformy-sadownictwa-krok-po-kroku
2.Realizacja programu „Broń palna plus” dla każdego Polaka, poprzez między innymi wdrożenie doktryny obronnej Generała Jana Grudniewskiego z moimi poprawkami których on uwzględnić nie chce a chodzi o dołączenie słów następującej treści do punktu AD1 dotyczącego "Samooobrony Obywatelskiej": "Oddziały Samoobrony Obywatelskiej podczas pokoju będą podejmowały działania praktyczne mające na celu respektowanie i egzekwowanie Naturalnych Praw Człowieka i Obywatela na całym terytorium Polski, oraz będą pilnowały i broniły polskich bogactw naturalnych, złóż, majątków i wszelkiej własności obywateli Polskich przed nieuzasadnionycm i niesprawiedliwym ich przejęciem, działając na podstawie Prawa Narodów do samostanowienia (Dz.U.1977.38.167 - Międzynarodowy Pakt Praw Obywatelskich i Politycznych), Powszechnej Deklaracji ONZ z 1948 roku dotyczącej Praw Człowieka, Polskiej Konstytucji z 1997r. oraz Dekalogu".
3.Przygotowanie reformy ZUSu poprzez wdrożenie Dywidendy Narodowej, co spowoduje zlikwidowanie wszelkich danin na rzecz ZUSu przy prowadzeniu działalności gospodarczej w Polsce.
Jestem zwolenniczką silnej, mądrej władzy prezydenckiej działającej dla dobra Polaków, otoczonej najlepszymi ekspertami i wspieranej przez Zgromadzenie Narodowe czyli Sejm. W mojej koncepcji rządzenia Sejm nie będzie przegłosowywał ustaw lecz będzie głosem Narodu Polskiego i strażnikiem jego Naturalnych Praw Człowieka i Obywatela oraz będzie pilnował Dobra Wspólnego wszystkich obywateli. To Prezydent będzie dekretował ustawy a jeśli nie byłyby one zgodne z dobrem Polaków i z Polskim Interesem Narodowym, to już zadaniem Posłów będzie zebranie odpowiedniej ilości podpisów od obywatelii w celu przygotowania referendum obalającego daną szkodliwą dla Polaków ustawę, na zasadach podobnych jak w Szwajcarii.
Jeśli odpowiadają Państwu te moje idee i zechcelibyście się Państwo zaktywować do konkretnej pracy (na zasadzie wolontariatu) by te idee wprowadzić w życie, wchodząc ewentualnie do mojego wyborczego sztabu prezydenckiego to zachęcam do kontaktu ze mną osobiście: tel. 697357009, Teresa Garland, dnia 24 I 2020r.
Tu link do mojego cv:  http://nowapolska.neon24.pl/post/152545,kto-zostanie-prezydentem-rp
Tu moje przesłanie: "Każdy Posłem - Bezpośrednia inicjatywa ustawodawcza - Teresa Garland TRS SKK" https://www.youtube.com/watch?v=HcBLIANl8Oc

Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale