0 obserwujących
39 notek
12k odsłon
96 odsłon

WAŻNE! Podaj dalej! Teresa Garland – przedwyborcze orędzie 2020r.

Wykop Skomentuj7


#demokracja #prawaCzłowieka #wyboryPrezydenckie #prezydent #TeresaGarland #orędzie #polska #PrawoNaturalne
Teresa Garland – przedwyborcze orędzie 2020r.

Teresa Garland – wybory prezydenckie 2020r. - przedwyborcze orędzie

W roku 1989 Polska zostala napadnięta przez międzynarodową szajkę złodziei kierowaną przez żydowskich bankierów, finansistów i prawników. W wyniku tej napaści i przeprowadzenia w Polsce nowoczesnej,  niewidzialnej wojny przeciwko Polakom przejeli oni po 1989 roku w Polsce władzę.  Tajne rozmowy i planowanie wykonania tej napaści na Polskę odbywały się wcześniej. Od roku 1989 Polska i Polacy są pod żydowską okupacją. I to jest fakt któremu powinniśmy jako Polacy stawić czoła.

Za czasów PRLu Polska była w ścisłej czołówce potęg gospodarczych na świecie. Po roku 1989 Żydzi zarządzający Polską doprowadzili do ruiny polską gospodarkę, uniemożliwiając Polakom życie w Polsce, uniemożliwiając pracę i rozwój nowemu pokoleniu Polaków i pokoleniom następnym. Spowodowało to wielomilionową emigrację Polaków w nowoczesny jasyr na emigrację, a w Polsce biedę, milionowe rozwody, masę samobójstw i choroby.

Żydzi i ich kolaboranci, przejąwszy wszystkie instytucje państwa polskiego zarządzające państwem polskim, łącznie z Sejmem, Senatem oraz z Prezydentem, sterują Polską i Polakami wyzyskując nas niemiłosiernie i negując nam nasze przyrodzone prawo do wolności oraz nasze naturalne prawa człowieka do życia i do rozwoju.  Zarządzają oni  w imię zysków wąskiej światowej garstki zarządzającej światem i ich krajowych kolaborantów.

Robią to za pomocą tworzonego niesprawiedliwego i nieludzkiego PRAWA, za pomocą STEROWANIA PIENIĄDZEM po tym jak ukradli nam Narodowy Bank Polski  i za pomocą całkowitej kontroli nad dostępem do władzy czyli SYSTEMEM WYBORCZYM, pilnując by przypadkiem do władzy nie dostali się Polacy. Demokracja w Polsce jest fikcją gdyż w praktyce mamy oligarchię partyjną.  Władza i instytucje państwowe nie służą Narodowi Polskiemu i nie działają dla dobra wspólnego lecz służą partiom i ich zleceniodawcom.

Stąd trzeba mieć świadomość w jakich realiach żyjemy i jakie ja, jako zwykły obywatel polski, mam szanse na to że zostanę Prezydentem Polski. Patrząc realnie żadnych. Mimo wszystko uważam że warto podjąć próbę i wykorzystać do apelu o podpisy choćby to co mamy czyli internet jako jedyne dostępne dla nas źródło do informacji, gdyż wszelkie inne media (wszystkie gazety, radio, telewizja) są w rękach okupantów siejących zamiast prawdy i rzetelnej informacji, kłamstwo, manipulację i oszustwa. Po tym moim akcie próby kandydowania na jedyne stanowisko w państwie polskim którego objęcie przez Polaka/Polkę umożliwiłoby wyzwolenie się Polaków z żydowskiej niewoli, ja będę mogła powiedzieć że zrobiłam wszystko co było w mojej mocy by odzyskać wolność dla Polaków i dla Polski i by ten nieludzki system zmienić. A Państwo czy Wy zrobiliście cokolwiek oprócz narzekania czy opluwania swoich współbraci, żeby ten system zmienić?

Trzeba sobie zdawać sprawę z tego że jako Polacy jesteśmy cały czas atakowani przez „elity” żydowskie za pomocą żydowsko-stalinowskich metod zarządzania. A są to: skrytobójstwa, niszczenie życia Polakom za pomocą niesprawiedliwych wyroków, wykorzystywanie państwowego aparatu biurokratyczno-sędziowsko-siłowego do niszczenia i ograbiania obywateli polskich, nastawianie Polaków przeciwko sobie,  kłamliwa propaganda telewizyjna, tajne ukrywane przed społeczeństwem umowy, podstęp i oszustwo we wszystkich działaniach: tj. legislacyjnych, sądowniczych, wykonawczych i obronnych.

Dziś trzeba zadać sobie pytanie czy dalej tak mamy żyć, czy dalej mamy akceptować kierunek niewolniczego państwa kastowego do którego zmierzają rasistowskie elity zarządzające od ponad 30 lat Polską i Polakami?

A może byłoby warto niewielkim wysiłkiem każdego z nas ten stan rzeczy zmienić? 

Apeluję do internautów jako jedynych świadomych sytuacji. Nie posiadam specjalnych grup zbierających podpisy poparcia aby móc kandydować na Prezydenta Polski. Zatem to czy uda mi się zebrać te podpisy czy nie, pozostawiam w rękach internautów.  Jeśli zawiedziecie to sami będziecie sobie winni że nic nie zrobiliście by ratować Polskę przed definitywnym upadkiem i całkowitym zniewoleniem poddając ją bezoporowo Żydom.. A to co możecie zrobić jest bardzo proste: wydrukować listę do zbiórki podpisów, podpisać ją i wysłać do mnie listem poleconym z potwierdzeniem odbioru na adres: Teresa Garland, skrytka pocztowa 88, 32-050 Skawina.  Podaję również do siebie nr tel. 697357009. Tu link do pobrania listy:
w jpg: https://mega.nz/#!Dk8Uka7Z!2PQCKtBpd60Rg8p76gWhdbFto-BX5jBqICOQ-_3r8Yw  
w pdf: https://mega.nz/#!LllHXAgB!Jbkv2Y5oOXnij-x1g9WK1VTuTIQjP8hCbtL77y4hgy8

Wbrew obiegowym opiniom że „Prezydent nic nie może” ja jestem innego zdania. Uważam że Prezydent bardzo dużo może, ale musi tego chcieć i mieć odwagę to zrobić. Jeśli ja zostałabym Prezydentem to mając prawo do inicjatywy ustawodawczej art.144 punkt.3 podpunkt 4 Konstytucji, wdrażałabym ustawy z ominięciem Sejmu, odwołując się do najwyższego zwierzchnika wszelkiej władzy w Rzeczypospolitej Polskiej, czyli do Narodu Polskiego by zadziałał BEZPOŚREDNIO na podstawie art.4 Konstytucji, gdzie każdy obywatel wyraziłby swoim podpisem na Akcie Woli Narodu jego zgodę na wdrożenie zaproponowanych nowych ustaw.

Ja osobiście mam już wstępnie przygotowane cztery ustawy do bezpośredniego wdrożenia:

Pierwsza to Nowy Kodeks Wyborczy który umożliwi każdemu Polakowi indywidualne kandydowanie na Posła. Gdyż w tej chwili Polacy w praktyce nie mają prawa do kandydowania na posłów. Tu link: http://teresagarland.neon24.pl/post/153230,nowy-kodeks-wyborczy-projekt

Druga ustawa to zmiana Preambuły do Konstytucji uznająca Prawo Naturalne za obowiązujące w polskim systemie prawnym i w polskim życiu społeczno-polityczno-gospodarczym. Da to podstawy do naprawy polskiego sądownictwa. www.krop2017.wordpress.com w artykule pt. „Teresa garland – Każdy Posłem”: https://krop2017.files.wordpress.com/2020/01/preambuc582a-do-konstytucji-oryginalna-wg-dr-inc5bc.-andrzeja-jc3b3zefa-horodeckiego-z-r.2005.pdf

Trzecia ustawa (w przygotowaniu) to ustawa unieważniająca wszystkie wydane koncesje na wydobycie i sprzedaż polskich kopalin firmom i spółkom nie będących w stu procentach własnością Rzeczypospolitej Polskiej.

Czwarta ustawa reformująca polski system sądowniczy. Tu link: http://teresagarland.neon24.pl/post/153183,teresa-garland-zapraszam-do-kw-reforma-sadownictwa-v2

Dopiero przywracając w Polsce nasze polskie rządy i sprawiedliwe prawa oraz odzyskując władzę nad Narodowym Bankiem Polskim, będziemy mogli rozpocząć odbudowę Państwa Polskiego po zniszczeniach jakich w naszym kraju dokonali Żydzi.

Teresa Garland
Tel. 697357009
link do moich artykułów: http://teresagarland.neon24.pl/

p.s. Osoby chcące publicznie i bezpłatnie zbierać dla mnie podpisy poparcia jak i pracować w komisjach wyborczych z ramienia mojego Komitetu Wyborczego proszę o zgłaszanie tego do mnie bezpośrednio na adres mailowy teresagarland@fidespolska.pl lub teresagarland1@gmail.com, bądź dzwonić na mój nr tel. 697357009 bądź do mojego pełnomocnika wyborczego Pana Andrzeja Dziąby na nr tel. 514699182


Wykop Skomentuj7
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale