1 obserwujący
69 notek
23k odsłony
198 odsłon

Panie Szumowski! Zaprzestań Pan NATYCHMIAST aktów bezprawia! List otwarty

Wykop Skomentuj14

https://teresagarland.neon24.pl/post/155473,panie-szumowski-zaprzestan-pan-natychmiast-aktow-bezprawia

Panie Szumowski! Zaprzestań Pan NATYCHMIAST aktów bezprawia! List otwarty


Sz.P Łukasz Szumowski
Minister Zdrowia

Szanowny Panie

Proszę o natychmiastowe unieważnienie wszystkich Pańskich rozporządzeń związanych z koronawirusem, które negują Polakom ich Naturalne Prawa Człowieka i niszczą rodzącą się w bólach w Polsce DEMOKRACJĘ!

Aby wydany akt prawny był OBOWIĄZYWALNYM  prawem musi zawierać w sobie CEL prawa jakim jest DOBRO człowieka oraz musi mieć swoje RACJONALNE UZASADNIENIE oparte na faktycznym stanie rzeczywistym czyli na PRAWDZIE!

Żaden z wydawanych przez Pana  aktów prawnych (rozporządzeń) dotyczących koronawirusa negujących Polakom ich podstawowe naturalne wolności i prawa, wyżej wymienionych cech nie zawiera, zatem wydawane przez Pana akty prawne z punktu widzenia PRAWA, nie mają statusu obowiązywalności!

Apeluję do Policji i służb by te wstrzymały się z wykonywaniem wydawanych przez obecny rząd aktów bezprawia i aby pilnie zapoznały się z zasadami obowiązywalności PRAWA! Tu link: http://www.ptta.pl/pef/pdf/f/filozofiap.pdf
Poniżej fragment:
„Odpowiadając ostatecznie na pytanie o wolność człowieka w granicach prawa i podstaw obowiazywalności prawa można dać nastepujące odpowiedzi:
1.Prawo realistycznie i racjonalnie rozumiane nie niszczy ludzkiej wolności, (...)
2. Prawo uzasadnia ludzką wolność, ponieważ samo jest przyporządkowane spełnianiu się dobra człowieka. (...)
3. Podstawą obowiązywalności prawa może być tylko dobro człowieka, a nie przymus prawny. Jeśli przymus prawny, pochodzący od czynnika państwowego ustanawiającego normy prawne, nie ma na celu realnego dobra człowieka, to norma prawna jest pseudoprawem i nie może nikogo obowiązywać;
co więcej, takiej normy prawnej nie wolno realizować, a nawet w ważnych wypadkach należy się jej przeciwstawić. I w tym realizuje się stosunek prawa pozytywnego, stanowionego, do tego, co nazywa sie prawem naturalnym. Prawo naturalne wyraża się bowiem w naczelnym nakazie ludzkiej natury: „dobro należy czynic” (a tym samym, zła należy unikać). Jeśli zatem prawo pozytywne nakazuje, zezwala, nakłania do czynienia zła—tym samym jest sprzeczne z prawem naturalnym i jest przez to pseudoprawem. Prawo pozytywne wtedy jest samo w sobie sprzeczne, gdy jest nakazem czynienia realnego zła.W ramach tak rozumianego prawa nie można realizować ludzkiej wolności w aktach realnego
działania. Obowiązywanie prawa stanowionego, pozytywnego, ostatecznie płynie z prawa naturalnego, wyrażonego w sądzie: „dobro należy czynić”. A dobro jest rozpoznawalne w naszym rozumnym poznaniu.”

z pozdrowieniami
Teresa Garland,
Klub Solidarystów
Tel. 697357009
Indywidualny i niezależny kandydat na Prezydenta Polski
https://teresagarlandprezydent.wordpress.com/
Prezydent Tymczasowej Rady Stanu Narodu Polskiego Społecznego Komitetu Konstytucyjnego
https://tymczasowaradastanu2019.wordpress.com/


Wykop Skomentuj14
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale