1 obserwujący
17 notek
2578 odsłon
  96   0

Sygnały

Ciekawostki, ciekawostki…

Wprowadzony w roku 2021 haracz na sprzedawane: benzynę, diesel, olej opałowy i gaz ziemny – wynoszący dotąt 25 € za tonę, zostanie w roku bieżącym podniesiony do 30 €.
Pieniądze te zostaną w ostatecznym rachunku zapłacone przez klientów korzystających z nośników energii, i znajdą odzwierciedlenie w cenach wszystkich produktów i usług.
Celem tej polityki jest przymuszenie do korzystania z tzw. odnawialnych źródeł energii.

Od marca br. W kosmetykach zabronionym jest używanie środków i związków chemicznych podejrzewanych o rakotwórczość, albo o to że mogą prowadzić do zmian genetycznych, albo zagrażać płodności.. Należy do nich np. pirytion cynku, który jest częstym składnikiem szamponów antyłupieżowych.
Ciekawym jest tutaj, że obiekcje dotyczące kosmetyków w kontekście zmian genetycznych, nie znajdują swojego odbicia w odniesieniu do eksperymentalnych preparatów zwanych dla niepoznaki szczepionkami...

Trwa ponadnarodowa krucjata ośrodków kontroli i dyspozytury, skierowana przeciwko słabnącym, ostatnim bastionom niezależności (domniemanej?).
I tak np. presja Microsoftu „uświadomiła” niemieckim jego kolaborantom, że w kraju używanych jest jeszcze przeszło trzy miliony PC-tów „...z przestarzałą i niepewną wersją Windowsa”.
Chodzi naturalnie o Win XP i Win 7. W obu tych wersjach nie jest tak łatwo zainstalować się (wbrew odwrotnym zapewnieniom) rozmaitym rządowym i ponadpaństwowym programom szpiegowskim, jak w np. 10-ce, która właściwie po to została stworzoną.
O 11-tce nawet nie wspominam – bo ta, jak powiadają wtajemniczeni – czyta z myśli.
Tak więc owi kolaboranci usłużnie przypominają, że kto prowadząc jakąś instytucję czy firmę używa ciągle jeszcze tych „niepewnych” wersji Windowsa –ten sprzeniewierza się podstawowym zasadom General Data Protection Regulation, GDPR, co w tłumaczeniu na ludzki oznacza eurokołchozowy porządek., no a za to wiadomo - "Trup baronowo, grób baronowo, plajta, klapa, kryzys, krach!"

No i co my tam dalej mamy ?
Acha, na prośbę USA została przez Rosjan rozwiązana grupa hakerska „Revil”, a ośmiu jej członków trafiło (podobno) do turmy.
W/g oficjalnego, rosyjskiego komunikatu: nielegalna aktywność jej członków została na podstawie wezwania o to, wystosowanego przez hamerykanckie kierownictwo – rozbita.
Ludziom tym grozi kara siedmiu lat pierdla w jakimś nadbajkalskim gułagu, a dodatkowo skasowano przy tym prawie 5 melonów Euro wartego majątku, oraz 20 luksusowych awtomaszyn.
Ten cały „Revil” miał jakoby stać za ubiegłorocznym włamaniem do US- firmy „Kaseya”, która zajmuje się produkowaniem oprogramowania.

Korea Północna najwyraźniej coraz bardziej utwierdza się w przekonaniu, że tylko posiadanie broni alternatywnej może jej gwarantować bezpieczeństwo.
Już po raz czwarty, olewając sikiem falistym ONZ-towskie rezolucje, wystrzeliła sobie na wiwat dwie balistyczne rakiety, przyprawiając o migrenę stetryczałego Bidena.

Niemieckie tajniaki wzmagają naciski na „Telegram – darmowy, niekomercyjny, bazujący na chmurze obliczeniowej komunikator internetowy „ - chcąc za wszelką cenę doprowadzić do bliskiej z nimi współpracy w zwalczaniu „zwolenników teorii spiskowych i prawicowych ekstremistów”. Ku ich ubolewaniu „Telegram”nie jest tą współpracą zainteresowany.
Zagrozili wobec tego wyłączeniem go dla odbiorców w Niemczech.

Międzynarodowa Organizacja Pomocy i Rozwoju „Oxfam” donosi, że efektem „pandemii” jest pogłębienie się nierówności socjalnej.
I tak np. stan posiadania dziesięciu najbogatszych miliarderów najzwyczajniej się podwoił, podczas gdy strefa nędzy poszerzyła się o kolejnych 160 milionów.
Czy jest przypadkiem, że owi „szczęśliwcy” należą do  animatorów wojny z „pandemią” ?

I to byłoby na tyle – jak powiadał pewien słynny profesor mniemanologii stosowanej...

Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale