Blog
Blog Tomasza Sokolewicza
Tomasz Sokolewicz
Tomasz Sokolewicz „Milsza mi niebezpieczna wolność niż bezpieczna niewola” Rafał Leszczyński XVI w.
0 obserwujących 228 notek 137196 odsłon
Tomasz Sokolewicz, 11 maja 2012 r.

niepoprawni.prl

Dziwna głodówka: od lewej Adam Borowski, Tomasz Sokolewicz, Piotr Gryza (bohater moich tekstów z 1980 i 1981 roku!), Mariusz Pat
Dziwna głodówka: od lewej Adam Borowski, Tomasz Sokolewicz, Piotr Gryza (bohater moich tekstów z 1980 i 1981 roku!), Mariusz Pat

 

Dziwna głodówka na niepoprawni.pl

Po chórze oburzonych płaczących nad "brudną kampanią Sokolewicza", wzywających do "skupienia się na merytorycznej dyskusji", apelujących o "niegrzebanie w życiorysach" i komentujących z niesmakiem o "szukaniu haków na przeciwnika", kiedy  administrator portalu niepoprawni.pl pozbawił  mnie możliwości uczestnictwa w dyskusji natychmiast odnaleźli się bohaterowie moich tekstów: Leszek Jaranowski (kiedyś ZSMP, dzisiaj agentofil) twierdzi, że zazdroszczę mu medalu z kartofla przyznanego mu przez jego kolegów. Miałbym też być niezdolnym do wskazania konkretnych przykładów agentofilii w książkach, które wydał Jaranowski. Powiem krótko: Maciej Gawlikowski i Mirosław Lewandowski.

Po Leszku Jaranowskim (kiedyś ZSMP) wydawcy agentofilskich książek i Piotrze Gryzie (jawny współpracownik administracji XVI LO w Warszawie) przyszedł czas Janusza Sanockiego (kiedyś PZPR) znanego przede wszystkim z wypowiedzi dla telewizji białoruskiej porównujących system w Polsce i na Białorusi a interpretowanych jako poparcie dla Prezydenta Białorusi Łukaszenki.

Na konto prywatne otrzymałem list podpisany Lech Zborowski. Wygląda na to, że ktoś się podszywa pod Pana Zborowskiego. Publikuje bez komentarza, oceńcie sami.

 

Szanowny Panie

 

Pozwalam sobie napisac tych kilka slow pragnac wyrazic moje uznanie dla panskiej postawy.

Panski list do pana Wojciecha Borowika jest dowodem na to, ze sa ludzie wierni swoim wartosciom i prawdzie. Dziekuje za wyrazenie tak zdecydowanego stanowiska wobec tak haniebnej postawy pana Borowika, ktory z racji zajmowanego stanowiska w Stowarzyszeniu Wolnego Slowa powinien bronic prawdy, a nie procesu jej falszowania. Przygladam sie od dlugiego czasu procesowi odchodzenia ze stowarzyszenia ludzi naprawde wartosciowych i to jeszcze poglebia moje uczucie rozczarowania. Dlatego tym bardziej wdzieczny jestem panu za tak wspaniala postawe, ktora w dzisiejszej rzeczywistosci wymaga nie tylko solidnego moralnego kregoslupa ale rowniez wiele odwagi.

 

Pozdrawiam serdecznie

Lech Zborowski

 

Dla Lecha Zborowskiego mam też prezent. To obszerny cytat z listu jaki otrzymałem na S24.

 

"Andrzej Kryże - Wiceminister Sprawiedliwości IVRP- członek PZPR do jej końca. Skazywał w stanie wojennym. Skazał między innymi Bronisława Komorowskiego z PO za udział w manifestacji na warszawskim Placu Zwycięstwa w rocznicę odzyskania niepodległości. W uzasadnieniu wyroku pan Kryże napisał m.in., że `demonstracyjnie okazywali lekceważenie dla narodu polskiego, twierdząc m.in., że nie jest on narodem wolnym i niepodległym'. Kryże jako przewodniczący Wydziału IV Sądu Okręgowego w Warszawie organizował też usuwanie sędziów wydających łagodne wyroki wobec działaczy podziemnej opozycji.

Wojciech Jasiński- Minister Skarbu IV RP- członek PZPR w latach 1976 - 1981, szef Wydziału Spraw Wewnętrznych w Płockim Urzędzie Miasta, przybudówki SB. w czasie debaty sejmowej, indagowany na okoliczność przynależności do PZPR Jasiński nie przyznał się do tego, a w jego życiorysie zaprezentowanym posłom nie było na ten temat ani słowa.

Andrzej Aumiller- Minister Budownictwa IV RP- zasłużony komunista, wieloletni członek PZPR, a następnie i Unii Pracy.

Anna Kalata - Minister Pracy i Polityki Społecznej IV RP. Członek PZPR jak i SLD.

Zbigniew Graczyk- Wiceminister Gospodarki Morskiej IV RP - przez 20 lat należał do PZPR, będąc między innymi członkiem jej Komitetu Wojewódzkiego w Szczecinie. Był również w kierownictwie nomenklaturowej spółki Interster, która była folwarkiem partyjnych dygnitarzy, m. in. Sekuły i Rakowskiego.

Marek Grabowski - Wiceminister Zdrowia IV RP(członek PZPR i SLD) dzięki rekomendacji SLD był zastępcą głównego inspektora sanitarnego w rządach Leszka Millera i Marka Belki.

Ewa Sowińska- Rzecznik Praw Dziecka IV RP. W latach 1977-1980 należała do PZPR.

Krzysztof Zaręba- Wiceminister Środowiska IV RP, były członek PZPR, a w rządzie Leszka Millera główny inspektor ochrony danych osobowych.

Bogusław Kowalski Wiceminister Transportu IV RP. W latach 80 członek PRON. Figuruje w materiałach służb specjalnych PRL jako tajny współpracownik o kryptonimach `Mieczysław' i `Przemek'. Z dokumentów SB znajdujących się w IPN wynika, że w styczniu 1988 roku Kowalski został zarejestrowany w dzienniku rejestracyjnym jako TW `Mieczysław' pod numerem 54803.

Bogdan Socha -Wiceminister Pracy i Polityki Społecznej IV RP - był do samego końca członkiem PZPR. Pracował w Komitecie ds. Młodzieży i Kultury Fizycznej, kierowanym przez Aleksandra Kwaśniewskiego. Był organizatorem kampanii prezydenckiej Kwaśniewskiego - został wtedy szefem słynnego autobusu `Kwach'. Po udanej kampanii Socha przez dwa lata pracował w pałacu prezydenckim.

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

<<< kontakt: sokolewicz@ubezpieczenie.biz.pl >>> --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Banuję za wulgaryzmy i aluzje do życia osobistego mojego i innych.Głupotę w dowolnym stężeniu dopuszczam. Zbanowani:

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Ostatnie komentarze

  • Agenciaki "Polonus" to oficjalne forum agentów SB i ich agentofili, a Mirosław Lewandowski to...
  • O agencie SB TW Lechu Robercie "Leszku" Moczulskim i jego agentofilach "Polonus" to oficjalne...
  • @Czytelnik Wielki lęk: Jak Polacy boją się agentów SB i ich kontynuatorów Na zdjęciu:...

Tematy w dziale