Blog
Blog Tomasza Sokolewicza
Tomasz Sokolewicz
Tomasz Sokolewicz „Milsza mi niebezpieczna wolność niż bezpieczna niewola” Rafał Leszczyński XVI w.
0 obserwujących 228 notek 137147 odsłon
Tomasz Sokolewicz, 24 czerwca 2012 r.

Katyń raz jeszcze…

Generał Wacław "Jastrząb" Sokolewicz
Generał Wacław "Jastrząb" Sokolewicz

Gdy w centrum Warszawy w budynku zarządzanym przez ojca żydowskiej rodziny Radosława Sikorskiego płoną pamiątki po ofiarach zamachu smoleńskiego, gdy giną ludzie, którzy poinformowali bliskich Tomasza Merty o niszczeniu jego prywatnych rzeczy nie dziwi mnie to ani trochę.

Jednocześnie neostalinowska gazieta publikuje informacje o rzekomym znalezieniu listy białoruskiej i rażąco zaniżonej liczbie ofiar wiadomo, że to urbanowo – michnikowy kit. Podobny policzek do tych związanych ze „złotem katyńskim”, kupczeniem medalami zamordowanych a wcześniej jeszcze w PRL do wywożenia zrabowanych w czasie wojny obrazów odkupionych od paserów przez zapobiegliwych „emigrantów 1968 roku” w czasie, kiedy rządzili Polską do 1956 roku.

Od początków PRL mówiono, że to nie Rosjanie i ich gorliwi, żydowscy pomocnicy są winni zbrodni "stalinowskich" tylko Beria, później Stalin. A przecież wystarczy popatrzeć na mapę, aby dostrzec Kaliningrad - miasto nazwane przez Rosjan na cześć mordercy naszych przodków z Katynia. Nazwisko Kalinin znajduje się na podpisanym wyroku. Stalina już dawno nie ma: a Kalingrad stoi jak stał. Do dzisiaj ROSJA nie przekazała Polsce wszystkich dokumentów katyńskich. Czyżby dlatego, że zabronił im Stalin?

Stalina i Bieruta już nie ma, ale to ich dzieci rządzą Polską i Rosją. Dlatego gigantyczne pieniądze publiczne przeznaczone są na upamiętnienie obcych tradycji przy zupełnym pominięciu Katynia.

Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

<<< kontakt: sokolewicz@ubezpieczenie.biz.pl >>> --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Banuję za wulgaryzmy i aluzje do życia osobistego mojego i innych.Głupotę w dowolnym stężeniu dopuszczam. Zbanowani:

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Ostatnie komentarze

  • Agenciaki "Polonus" to oficjalne forum agentów SB i ich agentofili, a Mirosław Lewandowski to...
  • O agencie SB TW Lechu Robercie "Leszku" Moczulskim i jego agentofilach "Polonus" to oficjalne...
  • @Czytelnik Wielki lęk: Jak Polacy boją się agentów SB i ich kontynuatorów Na zdjęciu:...

Tematy w dziale