0 obserwujących
213 notek
25k odsłon
438 odsłon

Ostatnia komunistyczna ulica BOWiD w Więcborku została zlikwidowana !

Tomasz Roman Bracka
Tomasz Roman Bracka
Wykop Skomentuj10

Ostatnia komunistyczna ulica BOWiD w Więcborku została zlikwidowana rozporządzeniem Wojewody Kujawsko Pomorskiego z dnia 23 maja 2018 r.

Zatem od 23 maja 2018 r. obowiązuje ulica śp dr. Tadeusza Suszyńskiego wybitnego lekarza i obrońcy więcborskiego szpitala w czasach PRL i postkomuny w III RP, którego znałem osobiście i wielokrotnie gościłem w swoim domu !!!

Opowiadał mi doktor Tadeusz Suszyński jak były komunistyczny dyrektor szpitala w Więcborku pan Skiba zasypywał mu w PRL fundamenty więcborskiego szpitala blokując zatwierdzoną rozbudowę szpitala, gdyż kacyki chcieli go przenieść wówczas do Sępólna Kr. !!!

Tadeusz Suszyński (1925 – 2002) – był żołnierzem AK, brał udział w powstaniu warszawskim, pracował jako nauczyciel, potem jako chirurg. Był ordynatorem chirurgii m.in. w szpitalu w Więcborku.

Na początku lat 80 – tych włączył się w tworzenie struktur NSZZ „Solidarność”. W okresie III Rzeczypospolitej Polskiej udzielał się społecznie jako radny Więcborka w latach 1990 – 1998, a następnie radny powiatu sępoleńskiego (1998 – 2002).

Teraz widać jak na dłoni jak komunistyczną radę miejską i burmistrzów ma Więcbork przeszkadza tym postkomunistom doktor Tadeusz Suszyński, Ulmowie, Jan Bracka, Tomasz Bracka, generał Józef Haller. Marszałek Piłsudski, Inka, Gen. Anders, Gen Kuliński, Prezydent Mościcki i Mikołaj Kopernik !!!

Wiec ja powiem też, że mnie i moim wyborcom również przeszkadza ten burmistrz z jego zastępcą, wraz z postkomunistyczną radą miejską Więcborka i dlatego ta władza zostanie wymieciona wraz z cała radą miejską Więcborka podczas jesiennych wyborów samorządowych w Polsce w 2018 r. !!! Starczy kabaretu, Więcbork zasługuje na nowych godnych burmistrzów i radnych miejskich !!!

Tomasz Roman Bracka

Wykop Skomentuj10
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale