3 obserwujących
103 notki
253k odsłony
  9281   0

Przemysł pogardy

Nie od dziś mamy do czynienia z przemysłem pogardy. Reakcje na wczorajszy wypadek Prezydenta RP były momentami szokujące.
Możnaby spuścić na to zasłonę milczenia, jednakże po tym co w ostatnich latach się w Polsce wydarzyło trzeba reagować. 

Życenia śmierci w męczarniach, kpiny i drwiny z groźnie wyglądającego wypadku głowy państwa są przekroczeniem kolejnej granicy. Ludzie, którzy sami nazywają siebie gorszym sortem udowadniają, że prezes Kaczyński po raz kolejny miał rację. Na czele przemysłu pogardy stał niegdyś zapomniany już (całe szczęście) Janusz Palikot. Jego rolę przejęli zmartwieni losem polskiej demokracji KODziarze. A wśród nich takie tuzy polskiego dziennikarstwa jak Tomasz Lis czy Beata Tadla. Nie zabrakło odniesień do brzozy. 

Pamiętam reakcje niektórych osobników po 10 kwietnia 2010 r. Uśmiech od ucha do ucha, obrzydliwe żarty z pary prezydenckiej. Takich rzeczy się nie zapomina. Tych ludzi widuję teraz w KODzie, u KORWiN-a, niektórzy zdołali się opamiętać.

Co takiego się stało, że część społeczeństwa nie ma za grosz godności i pluje na innych tylko dlatego, że mają inne poglądy polityczne. Nie wyobrażam sobie, abym mógł tego typu komentarze jakie miały miejsce w dniu wczorajszym, pisać o prezydencie Komorowskim. Mogę się z nim nie zgadzać, ostro krytykować, ale tak haniebnych wpisów nigdy bym nie stworzył. 

Do przemysłu pogardy dołączył także popularny miłosnik zegarków, Sławomir Nowak. Osoby skompromitowane, które - gdyby miały odrobinę przyzwoitości - odeszłyby z życia publicznego, mają czelność kpić z groźnego incydentu. 

Początkowo nazwa "gorszy sort" nie za bardzo mi odpowiadała. Po pewnym czasie okazuje się, że to określenie pasuje do niektórych idealnie. 

Opamiętajcie się póki jeszcze jest czas. To nie prawica dzieli społeczeństwo. Wy sami takimi komentarzami wykluczacie się z życia publicznego. Żaden szanujący się człowiek nie będzie chciał mieć z Wami nic wspólnego. 

Lis, Wimmer, Tadla, Nowak i cały ten żałosny KOD to społeczny margines. Od takich lepiej trzymać się z daleka.


FB: http://facebook.com/tomala1988/

TT: http://twitter.com/Tomala_W

Zobacz galerię zdjęć:

Lubię to! Skomentuj201 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale