3 obserwujących
103 notki
253k odsłony
  670   0

Prezydent Poznania musi odejść?

"Minęło 1,5 roku prezydentury Jacka Jaśkowiaka i nie jesteśmy w stanie wskazać żadnych istotnych osiągnięć. Nie zrealizował dotychczas żadnej ze swoich 66 obietnic wyborczych.

Jeśli uważasz, że prezydentura Jacka Jaśkowiaka to czas stracony dla miasta i jego mieszkańców, przyłącz się do planowanej akcji zbiórki podpisów pod wnioskiem o referendum ws. odwołania prezydenta Jaśkowiaka przed końcem kadencji."

Taki tekst widnieje na stronie jaskowiakmusiodejsc.pl, która ma na celu doprowadzenie do referendum w sprawie odwołania prezydenta Poznania. Organizatorzy szukają wolontariuszy, którzy pomogą w zbieraniu podpisów. Aby referendum zostało rozpisane trzeba w ciągu 60 dni zebrać ok. 45 tys. podpisów. 

Na stronie można zapoznać się z obietnicami wyborczymi prezydenta Jaśkowiaka, które nie zostały zrealizowane i z dużą dozą prawdopodobieństwa nigdy spełnione nie zostaną.

Jest też lista dokonań przydenta Jaśkowiaka. Między innymi: odnowienie gabinetu za 40 tys. zł; pół przejścia dla pieszych (to nie żart) za 400 000 zł; urlop w rocznicę Powstania Wielkopolskiego. 

Jacek Jaśkowiak nie jest prezydentem wszystkich mieszkańców Poznania. Od początku swojego urzędowania stanął po jednej stronie, której jest wierny. Komitet Obrony Demokracji może na Pana prezydenta zawsze liczyć. Na organizowanych przez nich demonstracjach jest stałym gościem. Niestety, na upamiętnienie Powstańców Wielkopolskich czy Żołnierzy Wyklętych czasu zawsze brakuje. 

Mało kto spodziewał się, że już po tak krótkim czasie mieszkańcy Poznania będa mieli dosyć obecnego prezydenta. Wielu z Nas jest zażenowanych tym, w jaki sposób prezydent sprawuje swój urząd. KOD, LGBT, WOŚP - te organizacje wspiera Pan prezydent. Mieszkańcy Poznania o poglądach konserwatywnych i prawicowych są pomijani.

Kim są osoby chcące usunąć ze stanowiska Jacka Jaśkowiaka? Na stronie internetowej piszą o sobie tak: "Jesteśmy mieszkańcami Poznania – mamy tu swoje domy, rodziny, firmy, miejsca pracy. Tu skupione są nasze sprawy. Jesteśmy różni, ale łączy nas jedno – niezadowolenie z polityki prowadzonej przez obecnego prezydenta miasta, Jacka Jaśkowiaka."

Kto jest z Poznania i uważa, iż fatalne rządy prezydenta Jaśkowiaka muszą zostać zatrzymane, zapraszam na stronę jaskowiakmusiodejsc.pl

FB: http://facebook.com/tomala1988/

TT: http://twitter.com/Tomala_W

Zobacz galerię zdjęć:

Prezydent Jaśkowiak opowiada się zdecydowanie po jednej stronie konfliktu politycznego.
Prezydent Jaśkowiak opowiada się zdecydowanie po jednej stronie konfliktu politycznego. Reakcja jednego ze zwolenników Prezydenta Jaśkowiaka.
Lubię to! Skomentuj7 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale