Tradycyjna Europa
Pisanie prawdy.
13 obserwujących
54 notki
141k odsłon
  455   1

Hindusi - odpowiedzi na zarzuty prokuratora

Odpowiedzi na zarzuty prokuratora w sprawie artykułu: “Kulturowe ubogacenie Europy cz. 4 Hindusi” 

https://www.kompas.travel.pl/polityka-prawdy/kulturowe-ubogacenie-europy-czesc-iv-hindusi/

“ Kulturowe wzbogacenie Europy cz. 4 Hindusi “ – Przyznam że było to dla mnie ogromną niespodzianką, gdy dowiedziałem się, że w tym artykule prokurator także doszukał się 'mowy nienawiści' oraz 'promowania totalitaryzmu'. Postaram się skomentować absurd nadgorliwego prokuratora.

NIE DAM SOBIE ZAŁORZYĆ KAGAŃCA POPRAWNOŚCI POLITYCZNEJ I NIE DAM SIĘ ZASTRASZYĆ !

Wprowadzenie

Indie to kraj, w którym przeżyłem największy szok kulturowy. Nawet najbardziej zaprawieni podróżnicy, którzy byli w Indiach po 5 razy, zawsze znajdują coś, co według standardów europejskich jest szokujące, niemoralne i obrzydliwe. Z drugiej strony Indie to także kraj ciekawy, piękny, atrakcyjny, oraz z bogatą kulturą i architekturą pozostawioną po przodkach, który można albo kochać albo nienawidzieć. Jedni mają dość tego syfu, ciemnoty i armii natrętnych oszustów po jednym razie, a inni podejmują to wyzwanie i specjalizują się w Indiach. Wiele miejsc w Indiach jest pięknych, ale kto po tym kraju nie podróżował i nie zna Hindusów, nie ma pojęcia o czym mówi, krytykując mnie zawzięcie.

Media głównego nurtu zawsze chwalą postęp ekonomiczny Indii, oraz mądrych lekarzy czy informatyków. Tak, to wszystko prawda, ale podróżując po Indiach widziałem rzeczy tak szokujące i obrzydliwe, że zwalają z nóg. Indie to także kraj strasznego brudu, osiedli ludzkich na wysypiskach śmieci, kraj ludzi kąpiących się w rzekach moczu i rozkładających się trupów, oraz kraj nadzwyczajnej ciemnoty z powodu ludowych wierzeń. Indie to kraj profesjonalnych oszustów, oraz ludzi bez moralności i skrupułów. Proszę sobie wyobrazić, że rodzice okaleczają swoje dzieci, a następnie sprzedają je w niewolę właścicielowi niewolników, aby te żebrały dla niego wzbudzając litość. Podróż po Indiach to szokujące doświadczenie, i uważam że granice Europy powinny być dla Hindusów zamknięte, gdyż ludzie ci importują swoje zwyczaje do Europy.

Według wielu raportów na całym świecie, w tym według stacji CNN, Indie mają także największą liczbę gwałtów oraz napaści na tle seksualnym, i to wyższą niż kraje muzułmańskie i afrykańskie. W mojej rozmowie z Hindusami, oni sami przyznają że to prawda, ale mówią że statystyki gwałtu są u nich tak ogromne z powodu ogromnej populacji. Trzeba więc za każdym razem przypominać Hindusom, że badania te pokazują liczbę gwałtów na 100.000 osób. Oczywiście nie trzeba mi w nic wierzyć, ale w Indiach gwałt to bardzo głośna sprawa, a zachodnie media często piszą artykuły na ten temat, z nagłówkami takimi jak: „Indie to najniebezpiecziejszy kraj dla kobiet”, czy „wstrząsająca liczba gwałtów w Indiach”. Tymczasem jednak gwałciciele w Indiach są często chronieni przez skorumpowany rząd Indii. Następnie armia brązowych oszustów i gwałcicieli przyjeżdża do Europy, i zachowują się jak lisy w kurniku, a liberalne białe owce im we wszystko wierzą, bo nie są 'rasistami'. Indie słyną także z oblewania kwasem, niewolnictwa, obrzezania kobiet, i przymusowych małżeństw; także z dziećmi. Zapewniam, że nie jest to rzadkość, i co jakiś czas wychodzą w Indiach bardzo głośne sprawy gwałtu, także na białych turystkach. Jednym z nich był na przykład gdy stado ciapatych gwałcicieli pobiło Holendra i zgwałciło jego holenderską żonę.

Tutaj jeden z wielu artykułów dla łówców 'rasistów' w Polsce: https://edition.cnn.com/2018/06/25/health/india-dangerous-country-women-survey-intl/index.html. Od razu można zapomnieć o tikka masala, oraz o śmiesznej dla nas świętej krowie. Życie Hindusów to nie bajka na malowanym słoniu, ale mroczny dreszczowiec.

Nigdy nie zapomnę gdy kupiłem wodę indyjskim żebrakom przed Taj Mahal. Leżeli oni z twarzami przyklejonymi do gorącego betonu, i nie mieli siły wstać, lecz gdy polałem ich wodą, zaczęli wyciągać ręce do góry. Po chwili podszedł do mnie ogolony Hindus w czystej białej koszuli, i powiedział do mnie: „Niepotrzebnie to robisz. To jest najniższa kasta. Oni są przyzwyczajeni do takiego życia”. Najniższa kasta w Indiach to Dalit. Jest to około 160mln Hindusów, którzy zostali uznani za niedotykalnych, dlatego że według pozostałych Hindusów z wyższych kast, są oni brudnymi podludźmi. Czasami są oni też gwałceni i paleni żywcem, oraz nie pozwala im się pić z tej samej studni co innym. Najniższa kasta takich samych Hindusów jak wszyscy inni jest rozbierana na ulicach, oraz bita przez policję.To jest właśnie część indyjskiej kultury, która opiera się na pogardzie i niewolnictwie, i tą mentalność Europa importuje z Indii. Jeśli ktoś uważa, że Żydzi są zdolni do najgorszych podłości za pieniędze, to pewnie dlatego że nie miał do czynienia z Hindusami.

Lubię to! Skomentuj1 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale