3 obserwujących
391 notek
136k odsłon
  132   0

Rośnie liczba ofiar AW !

Na czołowym miejscu portalu gazeta.pl o prawdziwej grozie naszych czasów !

za gazeta.p

Wraz z rosnącą popularnością awokado, rośnie liczba skaleczeń i głębszych zranień, skutkujących uszkodzeniami nerwów. Chirurdzy biją na alarm.

Holenderscy chirurdzy skarżą się na coraz więcej pacjentów z tzw. rękami awokado. Coraz więcej osób poważnie rani sobie ręce, rozcinając owoc - ostrzega w Utrechcie Związek Chirurgów Plastycznych.Chirurdzy apelują o uwagę do "ofiar awokado". W USA dotyczy to nawet ośmiu tys. osób rocznie

Wiele osób usuwa pestkę awokado z miąższu przy pomocy ostrego noża, mocnym uderzeniem wbijając ostrze w pestkę. Nóż może się jednak ześlizgnąć i skaleczyć powierzchnię ręki albo palce. - Często obserwujemy, że uszkodzone zostały lub nawet przecięte nerwy palców - mówi chirurg z Amsterdamu, Annekatrien van de Kar. Efektem może być trwały uszczerbek na zdrowiu.

W USA dawno już znany jest fenomen tych okaleczeń. Amerykańskie badania mówią o ośmiu tys. "ofiarach awokado" rocznie.

Holenderski związek chirurgów apeluje do konsumentów, by usuwali pestkę awokado nie przy użyciu noża, lecz łyżki. Dostawcy tych owoców i sprzedawcy mają zaś ostrzegać na opakowaniach przed skaleczeniami.

.A to z forum pod informacją:

robertus555

 Niech żrą z pestkami.

jogar 

Wy tak serio????

sirius_philips

Tak, to pokazuje jakimi idiotami są ludzie, nie myślą, bez instynktu samozachowawczego, 'wychowani' na TV, ajfonach i konsolach, zaprogramowani bzdurami ale nie nauczyli się rozróżniać niebezpieczeństw, na wszystkim muszą mieć durne ostrzeżenia, a to że gorąca kawa może być gorąca, a to że nie należy pić wybielaczy, że seks prowadzi do ciąży, albo to że jak się wali ostrym nożem w miękki owoc to może coś pójść nie tak. To tylko pokazuje jak bardzo świat zachodni zidiociał przez ostatnie dekady, i jak bardzo w podstawowych rzeczach musi być prowadzony za rączkę, a to wszystko kulminuje się w ekstremalnej podatności na manipulacje, indoktrynację i radykalizację bo brak ludziom umiejętności krytycznego myślenia - liberalne uniwersytety przestały tego uczyć już dawno, służą jedynie do akredytacji. I potem takie stada osłów co chwila przewalają się przez ulice protestując to czy owo, demolując, kwicząc na banalne tematy, które zostały im wpojone przez propagandę jako sens życia i istnienia. Rewers ewolucji, rewers postępu, rewers humanizmu i zagłada człowieczeństwa. TO już nawet nie jest tego początek, to już zaawansowany proces w krajach zachodnich. Bo jak można nazwać normalizację morderstwa 9cio miesięcznego dziecka w łonie 'matki', z wyboru tejże, na życzenie? Idzie sąd, jakiego jeszcze nie było, już wkrótce.

delewar11

Awokado. Przestańcie żreć ten owoc bo za chwilę zabraknie wody. Na trzy awokado potrzeba około 1000 litrów wody by wyrosły! A gdzie rosną te owoce? Meksyk, Chile itp. Kupując awokado przyczyniacie się do degradacji planety. Dochodzą do tego ogromne koszty społeczne.


revelka

A czy gazeta może napisać kiedy zabijają nas pestki z jabłek? Jest ich tam w h UJ... one to dopiero mogą pochlastać.

qznia

Problem Holendrów - nie, zabić się przy wyciąganiu pestki z awokado


mcguirr

Niedługo w sprzedaży będzie pogryzione jedzenie, dla tych co gryzą się w język i mogą się wykrwawić. Ludzkość skazana jest na zagładę.


tornemorgren

Serio? Instrukcja wyjmowania pestki? Czy wzorem Skandynawii państwo musi we wszystkim wyręczać ludzi?


mppmpp

 Nas nie wybije pandemia, my się sami potniemy na śmierć

wladgad

Wy tak to na serio? Może jeszcze zespół krzywych palców po myciu mydłem w kostce? Zespół łaskoczącego ucha, po wizycie u fryzjera? Czy zespół nagrody Darwina w celu zapełnienia wierszówki?

tkwiszwbledzie

Na zachodzie ludzi atakuje awokado, nas atakują buraki. 

Swoją drogą, myślałem, że jestem w miarę pomysłowym człowiekiem, ale nigdy nawet przez myśl mi nie przeszło, że można usuwać pestkę z awokado poprzez wybijanie w nią noża. Może dlatego, że za dziecka grałem w pikuty i nauczyłem się posługiwać nożem. Teraz dzieci niezwłocznie po urodzeniu są zaganiane do nauki, żeby nie odstawały od sąsiadów, więc nie mają czasu na rozwojowe zabawy.

grubymisiek1

Pokolenie klikaczy. Dawniej w instrukcji obsługi samochodu było napisane, jak ustawić luz zaworów. dzisiaj są ostrzeżenia, żeby nie pić płynu z akumulatora.


h_albicilla

No proszę, wy się martwicie powikłaniami po covidzie, a tu tusiące ludzi nawet głupiego awokado nie potrafi zjeść bez pocięcia i trwałego uszkodzenia nerwów w rękach.

sthoss


Ja pie.... Europejskosc zaczyna być gorsza od komunizmu. Tam przy obieraniu kartofli nie rodziło sie tyle problemów.

Misue Tanaka

 Bla bla bla bla bla.artykul dla idiotow

Klikalność zdobyta ale naród jednak zdrowy na umyśle , nawet ten klikający bez przerwy i w prawie wszystko.


Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale