3 obserwujących
328 notek
114k odsłon
322 odsłony

Zmiana płci u 7-miolatka !

Wykop Skomentuj

Moi drodzy, nie mam niestety czasu przetłumaczyć, zamieszczam tłumaczenie z translatora.

Tu link do oryginału

https://www.lifesitenews.com/news/breaking-jury-rules-against-dad-trying-to-save-his-7-year-old-from-gender-transition

PILNE: Jury w Dallas w Teksasie właśnie wypowiedziało się przeciwko Jeffreyowi Youngerowi, kochającemu ojcu, który próbuje uchronić swojego siedmioletniego syna, Jamesa Youngera, przed kastracją chemiczną poprzez „przemianę płci”.

Oznacza to, że matka Jamesa, dr Anne Georgulas, będzie w stanie kontynuować „przekształcanie” go w „Lunę”, a teraz ma pełną władzę, aby zacząć od blokowania dojrzewania płciowego i ostatecznie hormonów płciowych, wbrew woli ojca.

Właśnie dlatego LifePetitions ogłasza tę petycję, by wesprzeć pana Youngera, który walczy o przyznanie pozwolenia na traktowanie Jamesa jak chłopca - jest to prawnie zabronione.

Petycja zostanie również przekazana CC przez sędziego Kim Cooks , który przewodniczy 255. Rodzinnemu Sądowi w Dallas i który usłyszał tę niepokojącą sprawę.

Co zaskakujące, sąd nie zabronił młodszemu nauczać Jamesa, że ​​jest chłopcem, ani dzielić się naukami religijnymi na temat seksualności i płci. Został również oskarżony o wykorzystywanie za to, że jego syn jest chłopcem, mimo że James miał na sobie ubrania chłopca i bawił się oraz miał głównie męskich przyjaciół. Młodsi również stracili pracę w tej sprawie.

Anne Georgulas, matka Jamesa, ubiera go w dziewczęce ubrania i nazywa go „Luna”, kiedy jest z nią. Zapisała go również na terapię „transformacji społecznej”, aby przygotować go do chemicznej kastracji, by „zostać dziewczyną”, gdy skończy 8 lat.

Ale dr Michelle Cretella, dyrektor wykonawczy American College of Pediatricians, powiedziała LifeSite, że James nie pasuje do profilu dysforii ze względu na płeć i że „kiedy James nie ma matki, konsekwentnie i wytrwale nalega, aby był chłopcem. ”

Mówiąc wprost: tego rodzaju manipulacja dzieckiem - pozornie w stosunku do roszczeń o prawo do opieki - jest godna ubolewania, bezsporna i całkowicie, całkowicie błędna .


WIĘCEJ INFORMACJI O TEJ HISTORII :

https://savejames.com/

https://www.lifesitenews.com/news/mommy-says-im-a-girl-a-fathers-final-chance-to-save-his-son-come-in-court-in-october

https://www.lifesitenews.com/opinion/its-verbal-abuse-for-mom-to-insist-her-6-year-old-son-is-really-a-girl

https://www.lifesitenews.com/news/6-year-old-boy-forced-to-live-as-a-girl-while-mom-threatens-dad-for-not-goi

WIĘCEJ INFORMACJI NA TEMAT NIEBEZPIECZEŃSTW PRZEPUSZCZANIA IDEOLOGII PŁCI U DZIECI :

Wielu wybitnych psychiatrów wypowiada się obecnie przeciwko błędnemu przekonaniu, że seks jest płynny i jest kwestią wyboru. W szczególności obawiają się o dobro dzieci i młodzieży w tym względzie.

Dr Paul McHugh, były główny psychiatra z Johns Hopkins University, który badał występowanie dysforii płciowej przez 40 lat, stwierdził, że pojęcie płynności płciowej „wyrządza duże szkody rodzinom, młodzieży i dzieciom i powinno być konfrontowane jako opinia bez biologicznych podstaw, gdziekolwiek się pojawi ”. [Zobacz więcej poniżej.]

I American College of Pediatricians (ACP) zdecydowanie określa promocję transgenderizmu jako szkodliwej polityki publicznej:

„Ludzka seksualność jest obiektywną biologiczną cechą binarną:„ XY ”i„ XX ”to genetyczne markery zdrowia - nie genetyczne markery zaburzenia. Należy zaprojektować normę ludzkiego projektu, zarówno męską, jak i żeńską… Uwarunkować dzieci, by wierzyły, że życie chemiczne i chirurgiczne podszywanie się pod płeć przeciwną jest normalne, a zdrowie jest krzywdzeniem dzieci. Popieranie niezgody płciowej jako normalnej poprzez edukację publiczną i politykę prawną będzie dezorientować dzieci i rodziców… ”[Czytaj więcej poniżej].

Oto, co powiedział dr Paul McHugh na ten temat: https://www.cnsnews.com/blog/michael-w-chapman/johns-hopkins-psychiatrist-transgendered-men-dont-become-women-they-become

To oświadczenie AKP w sprawie ideologii płci: http://www.acpeds.org/the-college-speaks/position-statements/gender-ideology-harms-children

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości