Tylko w chorej głowie może urodzić się myśl, żeby karać ludzi za to, że chcą dać życie. Nieważne, że wykorzystują do tego coś innego niż własne narząy płciowe, lecz nowoczesną technologie i naukę, jakiej dorobił się świat! A skąd wiadomo, czy dziecko poczęte z in vitro nie będzie kiedyś wybitnym naukowcem, który ocali świat od raka czy innych chorób? Pomysł PiS-u by karac ludzi za to, że chcą kochać i być kochane jest pomysłem przeciwko ludzkości! Przeciwko najwyższym wartościom! jest nieludzki i bliski reżimom, a nie cywilizowanej demokracji. Wstyd!
215
BLOG


Komentarze
Pokaż komentarze (10)