treffl treffl
127
BLOG

Rząd się wyżywi

treffl treffl Gospodarka Obserwuj notkę 2

 Na blogu prezesa PiS możemy przeczytać: „Mój rząd, rząd Prawa i Sprawiedliwości, był jednoznacznie przeciwny ekspansji GMO”.

Rozbawił mnie wywód prezesa Jarosława w "jego" blogu na temat GMO. Blog jest może i jego, ale o wiedzę biotechnologiczną go nie posądzam. Ktoś mu napisał... To jest najmniej jednak ważne. Ważne jest to, że politycy grają sobie w kampanii żywnością, która jest bardziej politycznie modyfikowana, niż genetycznie. Ustawa jest wielkim bublem prawnym, który pozwala wprowadzać do lodówek Polaków syf zwany pożywieniem, tylnimi drzwiami. Skoro będzie można wpisać nasiona GMO do rejestru, to automatycznie będą one dopuszczone do uprawy w Polsce. Żaden sąd nie uzna, że rolnik łamie prawo, jeśli będzie uprawiał GMO zapisane w rejestrze! Komorowski powinien zawetować ustawę, którą ukręcili jego koledzy z PO. By żyło się lepiej, nie koniecznie wszystkim. Nie wszystkich stać na zdrową żywność. Ale rząd się wyżywi...

treffl
O mnie treffl

Chyba jeszcze normalny...

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze (2)

Inne tematy w dziale Gospodarka