treffl treffl
203
BLOG

Dobrze się spalić...

treffl treffl Polityka Obserwuj notkę 0

 49-letni mężczyzna, który podpalił się w piątek przed południem przed Kancelarią Premiera już od jakiegoś czasu pisał do polityków, w tym premiera, o swojej sytuacji życiowej, m.in. o tym, że został wyrzucony z pracy w jednym z warszawskich urzędów skarbowych, bo powiadomił Ministerstwo Finansów o swoich podejrzeniach, że w urzędzie tym dopuszczono się przestępstw. Pisał też, że nie może znaleźć zatrudnienia w administracji państwowej, a jego rodzina - w tym troje małych dzieci - pozostaje bez środków do życia - podała PAP. Premier odwiedził uratowanego desperata w szpitalu.

 
Jestem przekonany, że Kaczyński i jego zgraja cieszą się z tego, że pod kancelarią Tuska podpalił się desperat. Nie jestem fanem PO a tym bardziej PiS-u, ale krew mnie zalewa, jak kretyni piszą, że to przez Tuska się ten bidny chłop podpalił. Podpalił się, bo miał problemy. Jedni je rozwiązują, drudzy skaczą z okien, a inni idą się podpalić. Wolna wola. Tylko dlaczego zaraz pod firmę Tuska? Czemu on zawinił? Zastanawiałem się nawet, czy to sam nie daj Boże przyszły premier nie inspirował tej tragedii, ale fakty są inne. Niewątpliwie PO traci na tym dramacie. Czy PiS zyskuje? Trudno powiedzieć. Jeśli raz jeszcze chcą zyskać na tragedii, tak jak po Smoleńsku, gdzie na trumnie brata lider partii wywiózł ją z nizin politycznych, w któe wpadała, to strach pomyśleć, co będzie, gdy Jarosław wróci do władzy. Donald też nie jest lepszy. Odwiedził desperata w szpitalu, żeby ugrać kilka punktów w kampanii. Ciekawe, czy w tym czasie przeklinał w myślach Kidawę-Błońską, która tak samo chętnie zaopiekuje się kolejnymi żywymi pochodniami? Znane z "Ziemii obiecanej" słowa "Dobrze się spalić" nabierają całkiem nowej jakości...
treffl
O mnie treffl

Chyba jeszcze normalny...

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze

Inne tematy w dziale Polityka