telwizja czy "w tyle wizji"
Bloger szpak80 ubolewa, że: . Jeżeli się dokładnie wczytać w jego wypociny to widać, że jemu ta telwizja kablowa (jak w tytule jego notatki) to się myli ze zbyt często przez niego oglądanym programem …. „w tyle wizji”. Mamy przykład, że TVPIS ludzi ogłu
3 obserwujących
68 notek
33k odsłony
  145   0

Антон! Поздравляем с Днем рождения!

Dziś 72 urodziny obchodzi niestrudzony płaskoziemiec 1000-lecia, ajatollah smoleńskiego mitu Antoni Macierewicz. Panu Antoniemu należy w tym dniu życzyć, by w nagrodę za wszystko co uczynił ku chwale Wielkiej Rosji i osobiście prezydenta Putina wreszcie przeprowadził się pod Moskwę do pięknej obszernej daczy nad jeziorem z wybudowaną specjalnie dla niego trampoliną umożliwiającą szanownemu jubilatowi skakanie „na główkę”. Swoją ciężką i oddaną pracą i służbą na wieczną chwałę Wielkiej Rosji Antoni Macierewicz w pełni zasłużył sobie na tą daczę.

Ponadto, należy życzyć Antoniemu Macierewiczowi, żeby wreszcie wystąpił oficjalnie w mundurze obwieszonym ruskimi odznaczeniami, których za lata służby uzbierał sporą ilość. No i czas najwyższy ujawnić jaki obecnie posiada stopień.

Osobiście wolałbym, żeby Antoni Macierewicz przeprowadził się dożywotnio do przytulnego zakładu psychiatrycznego. Wielokrotnie udowodnił, że jest świrem, niech już tak zostanie i niech nie zaraża swoją psychiczną chorobą a tym wyimaginowanymi teoriami o eksplozjach parówek i puszek po coca-coli mających udowodnić wielkie wybuchy w prezydenckim samolocie pod Smoleńskiem.

Że jest Antek świrem dowodzi tego w pełni jego wczorajsze wystąpienie w  76 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego.

https://www.youtube.com/watch?v=2qPuxC1aTLA&feature=youtu.be&fbclid=IwAR0-QS3V14NzTdnbEoi6809rSZaFzrT6SOV0aQ2SYInv5rQlvz5k3MHbniQ


Lubię to! Skomentuj7 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale