telwizja czy "w tyle wizji"
Bloger szpak80 ubolewa, że: . Jeżeli się dokładnie wczytać w jego wypociny to widać, że jemu ta telwizja kablowa (jak w tytule jego notatki) to się myli ze zbyt często przez niego oglądanym programem …. „w tyle wizji”. Mamy przykład, że TVPIS ludzi ogłu
2 obserwujących
65 notek
32k odsłony
30 odsłon

Liczba "27" - polityczne liczbowe fatum Beaty Szydło

Wykop Skomentuj

Polityczne liczbowe atum ciąży na Beacie Szydło. To fatum zwie się „27”. Jest to nowa liczba diabelskiej mocy i przebiegłości. Świadczy o tym okulistyczne zestawienie znanych faktów; 27 : 1 i 27 : 21.


Liczba 27 to zdecydowanie diabelska liczba, liczba stworzona przez Złego co wykrył i rozpracował osobiście prezes Jarosław Kaczyński a następnie o swoim odkryciu powiadomił zebrany aktyw Prawa i Sprawiedliwości na ostatniej konwencji w Katowicach.  Walka ze Złym staje się kamieniem milowym „dobrej zmiany” na drodze do lepszej tej wymarzonej kaczystowskiej Rzeczpospolitej.


W kontekście wykrycia, rozpracowania i zlokalizowania Złego nie można zaprzeczyć, że Szatan skutecznie stara się zawładnąć duszą i rozumem Beaty Szydło a tym samym uniemożliwić jej realizację ustanowionych przez prezesa Kaczyńskiego priorytetowych i ambitnych zadań w Europarlamencie w tym pilnego wzmocnienia pozycji Polski na europejskiej politycznej arenie. Nie można dopuścić do okiełznania i poddania Beaty Szydło diabelskiej mocy a żeby to zrobić racjonalnie i z dobrym skutkiem trzeba skorzystać z pomocy ekspertów ds. zagrożeń egzystencjonalnych – czyli najwybitniejszych egzorcystów.


Bardzo dobrze, że wkrótce do Polski przyjeżdża ojciec Bashobora - ugandyjski charyzmatyczny kapłan katolicki, doktor teologii duchowości i egzorcyzmy stosowanej. A przyjeżdża specjalnie do Polski, bo Zły strasznie się w naszym kraju rozpanoszył i już jawnie omotał i ujarzmił bardzo wielu polityków z pierwszego szeregu PIS obecnych w kraju i w Europarlamencie. Ofensywa w celu powstrzymania i wyrzucenia Zła staje się sprawą wyjątkowo pilną. Wprawdzie Polska ma najliczniejszą w całym świecie grupę ponad 200 doświadczonych katolickich egzorcystów ale pomoc i współdziałanie z ojcem Bashobora jest jak najbardziej wskazane. Kraj potrzebuje masowych i hurtowych egzorcyzmów żeby opętani przez Złego politycy PIS zostali pilnie wybronieni i wyleczeni, w tym również Beata Szydło i jej najbliższe otoczenie.

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale