4 obserwujących
61 notek
20k odsłon
164 odsłony

Logo wygrywa wybory!

Wykop Skomentuj

W tych wyborach nic innego, ale to loga ugrupowań zdecydowały o miejscach w Sejmie.

image

Wystarczy popatrzeć na logo PO i człowiekowi przychodzi na myśł, że: 

- śmieje się jak głupi do sera. 

- naigrywa się z wyborcy. 

Jesteśmy poważnymi wyborcami i dobro Ojczyzny poważnie traktujemy. A tu, na logo, głupawy uśmiech, jakby skopiowany z dewianta na marszu równości. I te kolory. Pomarańczowa buźka naszych granic, z odkrojonymi Bieszczadami, Rzeszowem, Przemyślem i połową Lubelszczyzny. Mimo wszystko, 134-rech posłów. 

image

Logo nad wyraz patriotyczne i wymowne. Grające na ambicjach i nostalgii byłych junaków. Wyciągneli wnioski i proszę! 49-ciu posłów! Pochodzący w prostej linii od katów naszych przodków, spadkobiercy idei sowieckich ludobójców powracają do Sejmu. 

image

Logo obiecujące i pełne nadziei. Każdy chce znajdować czterolistne koniczynki. Taka obiecanka wygranej w totka, co prawda z rzadka potwierdzana, ale proszę – z powodu naszej skłonności wróżb i guseł, oraz rolników siejących koniczynę, 30-tu posłów.

image

Logo nadzwyczaj wymowne patriotycznie, ale też dyskusyjne. Bo czemu ten orzeł leci na wschód? I czy on dziobie, czy dzióbka daje? Podoba się nam, że dumny i w koronie, ale za bardzo na wschodnich mogołów zapatrzony. 11-tu posłów.


image

Logo wygrywające. 

Dumny orzeł zwrócony na zachód, wyeksponowana korona i obecne narodowe barwy. Dziób orła otwarty do krzyku, co wszem i wobec ogłasza, że między Bugiem a Nysą to najważniejsze my są. 235 miejsc w Sejmie. 

 

Wykop Skomentuj
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka