Ultima Thule
Triada wolności: WOLNOŚĆ - NARÓD - TRADYCJA
2 obserwujących
8 notek
7691 odsłon
  318   1

Janusz Korwin-Mikke - Der UNTERGANG

Od 2 lat prowadzę działanie zmierzające do naprawy ruchów wolnościowych w Polsce, które z powodu nadmiernej koncentracji na KULCIE JEDNOSTKI JKM wpadły w pułapkę. Bez rozwiązania problemu JKM nie da się prowadzić walki o Wolny Rynek. Wolny Rynek to nie "Jego Ekscelencja Pan Putin", to nie "cytryny na Grenlandii". Czas zamknąć ten rozdział straconych 32 lat. Ten artykuł rozpoczyna OPERACJĘ SPECJALNĄ oczyszczenia polskiego środowiska wolnościowego.

Der Untergang ...

No i stało się ! Partię KORWiN opuścili dzisiaj:

Artur Dziambor !

Dobromir Sośnierz !

Jakub Kulesza !

Ponieważ sytuacja jest rozwojowa, na razie tylko krótkie przemyślenia. Więcej, gdy powstanie nowa partia wolnościowa i poznamy jej skład osobowy.

1. Oczekuję na podobny ruch KONRADA BERKOWICZA. Jeżeli tego nie zrobi, to za rok nie będzie po nim już śladu w polityce.

2. Symptomy UPADKU Korwina były już dawno, ale w pełni zostały one potwierdzone przez samych członków i sympatyków partii WOLNOŚĆ/KORWiN w trakcie prawyborów. Normalny, inteligentny człowiek WYCIĄGNĄŁ BY WNIOSKI z tej UPOKARZAJĄCEJ klęski. Ale Korwin nawet tak prostej analizy nie potrafił zrobić. Mógł odejść w chwale jako twórca ruchu wolnościowego w Polsce i honorowy prezes, a odejdzie jako stary pajac. Trudno - jego decyzja.

3. Kluczowa dla sukcesu nowej inicjatywy będzie decyzja Mentzena. Gdy on się przyłączy, to to będzie już KONIEC Korwina.

4. Walka z Korwinem się nie skończyła, gdyż mimo wszystko jest on członkiem KONFEDERACJI. A to oznacza problemy w trakcie wyborów 2023, gdy postanowi on w nich wystartować. Dlatego tak ważne jest, aby od Korwina odszedł Berkowicz i wszyscy inni, którzy do tej pory przy nim stoją. Mam nadzieję, że Korwin zostanie SAM. Wtedy nie poradzi sobie nawet z najprostszymi czynnościami organizacyjnymi, gdyż nie jest dla nikogo ze środowiska wolnościowego tajemnicą, że Korwin to GIGANTYCZNY BAŁAGANIARZ, wprowadzający wszędzie chaos, sprzeczne decyzje, nieskoordynowane wypowiedzi itp. A jego zdolność do zarządzania kadrami jest już legendarna.

5. Jeżeli Korwin wystartuje w wyborach, to tak samo jak w prawyborach osiągnie BARDZO NISKI WYNIK. I myślę, że wtedy nawet najwierniejsi w końcu przebudzą się z tego KOSZMARU.

Chciałbym też wszystkim zwrócić uwagę na to, że to jest dopiero POCZĄTEK wielkiego procesu w środowisku wolnościowym, który będzie się toczył przez najbliższe pół roku. Proces ten został ruchem DSK jedynie ROZPOCZĘTY. Za 3 tygodnie mamy KONFERENCJĘ PRAWICY WOLNOŚCIOWEJ, a potem inne kolejne wydarzenia, o których na razie nie chcę się rozpisywać. Są też Kluby Konfederacji, które odpowiednio zareagują na nową sytuację.

Sytuacja jest więc DYNAMICZNA i będzie się zmieniała na korzyść inicjatywy DSK w ciągu najbliższych miesięcy. Proces ten ma tylko jeden kierunek i stopniowo wszyscy będą musieli się opowiedzieć za jedną lub drugą wersją walki o Wolny Rynek. Nie ma nic pośrodku !

Ten z nami, ten przeciw nam!

Kto sam ten nasz najgorszy wróg!

***********

Wkrótce więcej konkretów na temat moich działań. Zbliża się Konferencja Prawicy Wolnościowej - doskonały moment do rozpoczęcia operacji REWOLUCJI W WOLNOŚCI.


Lubię to! Skomentuj16 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale