Ultima Thule
Triada wolności: WOLNOŚĆ - NARÓD - TRADYCJA
0 obserwujących
3 notki
692 odsłony
Kluby Konfederacji - QUO VADIS ?

Kluby Konfederacji - QUO VADIS ?

Prawie dwa lata temu podjęta została inicjatywa tworzenia Klubów Konfederacji. Budziła ona WIELKIE NADZIEJE i po tym czasie można już powiedzieć, że zmarnowała je koncertowo. Kluby Konfederacji stały się Klubami Adoracji Przenajświętszych Liderów. Czas to ZMIENIĆ ! W szczególności doszło do zupełnie bezsensownego "wyścigu" o to, który lider będzie miał więcej członków w swoim KK. Oto moje przemyślenia z tamtego okresu. Wzywam do debaty, jak usprawnić działanie KK.

Mit brennender Sorge ...

Odezwa do środowiska wolnościowego z okazji 30-lecia NCzas! Towarzysze ! Obywatele ! Wolnościowcy ! Razem walczymy o naszą beznadziejną sprawę od 32 lat ! Najwyższy Czas! zastanowić się, dlaczego jest ona BEZNADZIEJNA oraz co zrobić, aby taką przestała być. Jest na to wielka szansa, gdyż na naszych oczach bieg historii przyspieszył do prędkości hipersonicznych.

Janusz Korwin-Mikke - Der UNTERGANG

Od 2 lat prowadzę działanie zmierzające do naprawy ruchów wolnościowych w Polsce, które z powodu nadmiernej koncentracji na KULCIE JEDNOSTKI JKM wpadły w pułapkę. Bez rozwiązania problemu JKM nie da się prowadzić walki o Wolny Rynek. Wolny Rynek to nie "Jego Ekscelencja Pan Putin", to nie "cytryny na Grenlandii". Czas zamknąć ten rozdział straconych 32 lat. Ten artykuł rozpoczyna OPERACJĘ SPECJALNĄ oczyszczenia polskiego środowiska wolnościowego.