35
BLOG
Mając na uwadze kryzys jaki przelewa się po światowych rynkach i który dociera powoli nad Wisłę apeluję do naszych "czerwonych" blogerów - dziennikarzy aby w swoich rodzimych redakcjach zaprzestali ordynarnej i bezprzykładnej krytyki naszego Rządu ! Musimy stanąć w dobie recesji jak jeden mąż i wesprzeć Donalda Tuska w dziele minimalizowania spustoszeń po PiSowskich i tych zniszczeń które niesie ze sobą obecny kryzys . Pernamentna krytyka Rządu i PO z jaką musi się stykać we wszystkich mediach nasza koalicja rządząca jest wodą na młyn PiSoreakcji ! Najsmutniesze że w niesprawiedliwych ocenach Rządu brylują właśnie dziennikarze blogujący na salonie24 ! Nie ma wydania gazety by któryś z naszych kolegów blogerów nie przywalił z grubej rury w naszą jedyną nadzieję : CUDowny gabinet fachowców ! Nie idźcie tą drogą ! Przecież jest tyle różnych tematów którymi możecie się zająć : choćby rozliczenie dwuletnich rządów kaczystów , czy też konstruktywna krytyka obecnego Prezydenta ( możecie zająć się np. kurduplowatym wyglądem LechKacza ). Jeszcze raz apeluję : dajcie szansę PO na spokojną pracę by żyło się lepiej . Nam wszystkim.




Komentarze
Pokaż komentarze (3)