14 obserwujących
312 notek
209k odsłon
164 odsłony

Kiedy Trzaskowski zapisze się do ONR?

Wykop Skomentuj7

    Od momentu zmiany kandydata KO na dublera mamy istny festiwal pieśni i tańca typu breakdance bez kręgosłupa. Wygibasy moralne które robi Trzaskowski, normalnego człowieka załamałyby w trzech miejscach, ale Pan Trzaskowski potrafi zrobić w tym samym momencie potrójny axel i do tego dotknąć nosem własnego tyłka. Inny by się połamał ale Rafau daje radę. W myśl zasady politycznej „nikt ci nie może tyle dać ile ja ci mogę obiecać” Rafau obiecuje wszystko i wszystkim. Powie każde zdanie, wypaczy i podważy każde nawet własne słowo, i jakby mu lud jego powiedział że bieganie z siurkiem na wierzchu po mieście przyniesie mu dodatkowe głosy, to on by biegał i jeszcze recytował Tokarczuk z pamięci po „Fraucusku”. I tylko te durne społeczeństwo, to niewyedukowane, ze wsi i patologia, według Bońkowych słów nie daje się na to nabrać. Toteż Rafau wymyśla nowe wygibasy tricki i piruety.  

 

    Rafau – niezależny i bezpartyjny. Szczerze? Po młodzieżowemu odpowiem „jebłem”. Otóż Rafau ogłosił że jest kandydatem niezależnym bo on tak bardzo partyjny to nie jest? Really? Vice przewodniczący PO? Minister w rządzie PO? Szef kampanii HGW z Warszawy? Dobra, nie ma co się dalej znęcać. 

    Rafau – nie poseł. „Wasze wieleczestwo, na wstępie spieszę donieść”. Tak się zakiwał chłopak że zapomniał że był posłem i że głosował ???? 

    Rafau – orędownik Prezydenta Lecha Kaczyńskiego – otóż przypomniał sobie Rafau jak był z niego dumny, tak bardzo że nawet jego hasło wyborcze „pożyczył” (czytaj zajumał). Tak bardzo był dumny że pomagał likwidować ulicę Lecha Kaczyńskiego w Warszawie żeby ją zastąpić Armi Ludowej.  

    Rafau – socjalny. Nagle wszystkie programy socjalne są dobre i ludziom (chyba nawet patolom jak ja, mam 3 dzieci i 4 w drodze)   należą się pieniądze. Wcześniej nie dość że nie pałał entuzjazmem to wprost zwalczał wszystkie programy rządowe. 

    Rafau – gospodarz. Warszawa świetnie się rozwija a drobne wpadki przecież są drobne. Jak np. nie poinformowanie nikogo o awarii oczyszczalni postawionej za parę złociszy w Warszawie. Jak zatrudnianie niemieckich spółek jak Arriva czy Institut fuer Technisch-Wiessenschaftlichie Hydrologie GmbH, te dziwnie po polsku brzmiące firmy wydrenowały kasę miasta Warszawy na 360 mln zł. Ale panie, to się taśmą sklei i da radę. 

    Rafau – miłośnik prawicy. Stwierdził nawet że poszedłby w marszu niepodległości gdyby ten nie był wykorzystywany politycznie… Hmm czyli wtedy by poszedł jak organizowało go PO, bo wtedy to byłby niepolityczny? Stąd moje pytanie kiedy zapisze się do ONRu? Może i wziąłby ślub tuz przed wyborami jak jego guru byle parę % dostać.  

 

    Jaki jest koń każdy widzi i wielu którzy się dali nabrać na „projekt” Hołownia czyli nowy Gowin czuje się zawiedzionych i pogrążył go sam kandydat TVN24 Szymonek. Skoro musieli go ujawnić w intencjach żeby poparł oficjalnie Rafaua, to musi im być gorąco od sondaży.  

    Polska taśmą posklejana i ch*j, dupa i kamieni kupa to obraz Polski jeśli w swoje ręce prezydenturę dostanie ten miglant Rafau. Parę tygodni pracy (kampania wyborcza) ma mu zapewnić obijanie się i torpedowanie działań rządu. Facet który pisał rezolucję przeciwko Polsce, który popiera parady równości, sponsoruje antifę, maczał łapy w sprawach kamienic i do tej pory walczy z lokatorami wyrzucanymi na bruk ma zostać prezydentem Polski? Niedoczekanie. Duda może nie jest do końca z mojej bajki ale jest cholernie przewidywalny. Rafau nie ma kompletnie kręgosłupa i powie wszystko co chcemy usłyszeć byle tylko wygrać, ja wiem że w sądzie można kłamać we własnej sprawie ale takiej ordynarnej i chamskiej kampanii już dawno nie widziałem. Łącznie z kolportażem wiadomości że lepiej głosować na Trzaskowskiego bo ma żonę polkę a nie żydówkę jak Duda. A faszyści to PiS podobno.  


Wykop Skomentuj7
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka