Przyjechali górnicy do Warszawy, zrobili zadymkę i rząd PiS’u ogon pod siebie. Górnicy dostali co chcieli. Kolejarze kilka tygodni temu nawet nie musieli przyjeżdżać. Wystaczyło, że postraszyli strajkiem. I też dostali prawie wszystko co chcieli.
A.Lepper ze swoją bandą kradnie ile wlezie pod samym okiem premiera. Premier co najwyżej pogrozi paluszkiem. R.Giertych ośmiesza (nawet według kryteriów PiS) rząd J.Kaczyńskiego i też co najwyżej pogrożenie paluszkiem.
Ale J.Kaczyński przypomniał sobie, ze przecież jest twardzielem. TWARDZIELEM jest. I udowoni to.
Pokaże pielęgniarkom, że jest twardzielem. A szczególnie tym czterem w Kancelarii Premiera. Twardziel. Nie pozwolił wpuścić kuriera z paczką z podpaskami i mydłem.
TWARDZIEL z naszego premiera ! Taki DAMSKI BOKSER !
Pełno takich twardzieli w polskich rodzinach. Nie wyszło w pracy, koledzy wyśmieli. Wrócą do domu to pokażą babie, że są twardzielami.
Obstawiam, że wyborcom PiS’u taki BABSKI BOKSER jeszcze bardziej się spodoba. Swój chłop z niego.



Komentarze
Pokaż komentarze (2)