127 obserwujących
809 notek
852k odsłony
  1138   0

KABARET TIMUR PRZEDSTAWIA czyli Witam telefrajerów...

 

[poniższy tekst jest nawiązaniem, kontynuacją klasycznego kabaretowego skeczu Stanisława Tyma „Program telewizyjny”. Zalecam przed lekturą mojego tekstu obejrzenie i wysłuchanie S.Tyma. Pozwoli to wprowadzić się w odpowiedni nastrój. Mój tekst oczywiście w pełni by wybrzmiał przy lekturze na głos. Mając jednak w pamięci S.Tyma każdy może próbować sobie wyobrazić jakby to wyglądało w jego wykonaniu. W skeczu pojawia się kilka piosenek, warto je zanucić sobie czytając. Przepraszam za posłużenie się w swoim skeczu grami słownymi na bazie nazwisk, słusznie jest to uważane ze niewyszukany sposób żartu, jednak konwencja do której się odwołuję wymagała tego. Niech żyje Pola Raksa!, przepraszam, Pora Relaksu ;). Link do Tyma.]

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

WITAM TELEFRAJERÓW PRZY ODGROMNIKACH czyli KABARET TIMUR PRZEDSTAWIA...

Witam wszystkich telefrajerów....przepraszam....telewizjerów przy odgromnikach....przy obornikach....yyy....przy odbiornikach. Programujemy was na jutro.......yyy....poddajemy was....podajemy wam pogrom na jutro....program bez jutra....yy....program na jutro. 

Rozpoczniemy udawać o godzinie....sprzedawać się za godzinę....yyy....nadawać o godzinie 6 jutro...6 utro....yyy....6 rano. Ale do godziny 10 nie będzie nic ważnego. Jakaś kombinacja piszą....yyy.... niekompetencja pis-u....yyy....konferencja pis-u. Przepraszam, mam sygnał z reżyserki....taaaak, wykonać, to znaczy rozumiem, rozkaz....Że co?że nie mam mówić na głos? Bo oni słyszą? Jacy oni? Telewodzowie? Jasne, zapomniałam. Przepraszam Państwa. Od godziny 6-ej do 10-ej brak reklamowy....yyy....blok reklamowy. Zapraszamy wszystkie otwarte głowy. 

O godzinie 10 „Żar zostaw w kuchni”...zaraz, zaraz, Żar?....aaa... Jar! Jarosław chuchnij...przepraszam... jednak Jarre....Jarre zawsze schludny...przepraszam....żar został w kuźni...jar został....Jarosław!!! Jarosław Kuźniar – pytania w potylicę....w potylicę?....w polityce. Jarosław Kuźniar – pytania w polityce!!!! 

O godzinie 11 padamy....yyy...podamy....nadamy „Pełzaj rusofobie”....przepraszam...„Płozą w rusofoba”.... płozą?....łozą....łżą...”Łżą ruso....raso...rasowo”!....łżą?....yyy... łozą.... lezą....yyy....Loża!!! Loża rasowa....yyy....Loża prasowa!!! Przewodzi mądra rzadko....yyy....mądra z rzadka....Małgorzatka.... Małgorzata – klaszcz....zaraz, zaraz....Kto ma klaskać? Klaszcz? Aaaa....Małgorzata Klaszcz....Kleszcz....Leszcz....Głaszcz i płaszcz....Małgorzata Głaszcz....przepraszam....Małgorzata Głaszcz – pogrom i publiczystki.....yyy....buble czyste....bubliczki.... bubliczki dla publiczki....Kupujcie bubliczki, gorące bubliczki, gdy dacie rubliczki, nakarmię was....przepraszam....tak sobię nucę....Loża prasowa. Program publicystyczny Małgorzaty Głaszcz.  

O godzinie 11.50 womitujemy....yyy...wyemitujemy „Kląć jak szewc. Parodnik wężykowy”....parodnik?....poradnik....Poradnik wężykowy....yyy....językowy. Profisioł bardzo szybki....yyy....szewski....bardzo szewski....profisioł?....przepraszam....procesor....yyy....profesor Bartosz Szewski....Bartoszewski!.... Kląć jak szewc. Poradnik językowy. Prof.Bartoszewski. 

O godz 12.30 Przegląd prasy. Reportaż z kontroli technicznej w zakładach Nacisku i Sprasowywania....jaki reportaż??....co mi tu nadopisywali durnie....przepraszam....Przegląd prasy. Po prostu przegląd prasy. 

O godzinie 13 sprezentujemy....zaprezentujemy.... „Bez bez. Poradnik żywieniowy dla bezrobotnych. Prowadzi Jolanta Kwaśniewska.” 

13.40 Ćwierćinteligent z Półtuska. Program z cyklu Młodzież skąd ta?...młodzież skąd ta?....przepraszam....Młodzież kontra. 

14.30 Dyrdymały tolerancji.....yyy....Dylematy tolerancji. Sylwetka homoseksualnego transwestyty, pozbawionego praw ojcowskich przez Romów w swoim własnym domu. 

15.30 Program przy donicy i za belą....yyy....przyrodniczy....Program przyrodniczy – Kucaj w Kazimierzu....przepraszam....Program przyrodzinny....prorodzinny...Kucaj Kazimierzu i nieś mnie na barana. Z życia blondynki....yyy....Z życia londyńskich waszych zer....yyy....wyższych sfer....jeszcze raz....przepraszam....Pogram prorodzinnie – mówi Isabelle. Kucaj  Kazimierzu i nieś mnie na barana. Z życia londyńskich wyższych sfer.....uuffff. Yes, yes, yes!!! Przeczytałam. 

17.00 Syn darzy komuś w kominie – przypowiastka staropolska....co?....syn darzy?....Sondaże! Sondaż komuchów w gminie ....przepraszam....Sondaż Homo Homini. Czy przyszła do nas   s t a r a  Polska? Teleloteria: Czy jesteś za przerostem demokratycznym....yyy....przyrostem demograficznym? 7.99 +VAT. 

18.10 Wajdą czy nie Wajdą?....przepraszam....Wejdą czy nie wejdą. Znany reżyser o poje..ups...pojednaniu polsko-rosyjskim. 

19.00 Morda białego – ucieczka Denikina a gwiazdy....morda?....order! Order Orła Białego – ucieczka Denikina?....ucieczka donikąd!....Ucieczka donikąd A.Gwiazdy. Program z cyrku....yyy....z cyklu....z cyklu Pyskuj i paraduj....yyy...zapuszkuj i paraduj....yyy....Puszka Paradowskiej. 

19.30 Wiadome ości. 

O godzinie 20.10 wciskamy....yyy....nadamy „Mineralne sole z darni” – nowe technologie. Mineralne sole?.... yyy....Nienormalne sole z darni....nienormalne?....Nienormalni Solidarni 20:10. 20:10? przecież mówiłam że godzina 20.10...aaa....Nienormalni Solidarni 2010. Gawarit....ups....Wykład prof.Koko....Koko?....Aaaa, Kajko i Kokosz!....nie....yyy....prof.Ho,ho!....prof.ho, hoo, hooo! przepraszam....prof.Rokosz!....yyy....prof.Rocky....Koki....Kuki....Kuku....Kaki....mam!....prof.Kiksa!!!Kiksa?....przepraszam....prof.Kika.... Nienormalni Solidarni 2010. Wykład prof.Kika. Kikułeczka kuka, gniazdka sobie szuka, by podrzucić jajko, by podrzucic zbuka, kukuuuu, kikuuuu, łojdiridi łojdiridi-ridi uha-ha!

Lubię to! Skomentuj11 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale