127 obserwujących
809 notek
852k odsłony
  571   0

III RP czyli Zmierzch Różowego Cesarstwa

 

CY TATA CYTA CYTATY Z TACYTA?

Kaczyński zacytował bez zezwolenia Herberta, który kiedyś zacytował bez zezwolenia Goethego, który kiedyś zacytował bez zezwolenia Cycerona, który...cały składał się z cytatów. I co z tym fantem począć? Trwają obrady Komisji do Spraw Czystości Języka Polskiego pod przewodnictwem Jana Miodka. Sprawa jest bardzo rozwojowa. Nie czytaj, nie cytuj, nie czcij, nie chodź, nie wchodź na chodnik, lewituj... 

PRZESZCZEP ŚWIADOMOŚCI – pierwsze przymiarki

Niejaka Kora Jackowska przerwała prace nad swoją nową piosenką „A skalpele szaleją, szaleją, szaleją a zmarszczki się śmieją, widnieją, twardnieją...” i zaapelowała o przeszczep świadomości dla ukochanego Dody, założyciela Stowarzyszenia Rozdzieraczy Biblii Na Strzępy, zainfekowanego groźnym wirusem sandorus laveius. Jako dawcy świadomości brani są pod uwagę Szymon Hołownia i ks.Sowa. Jednak odzywają się głosy, że takie źródło przeszczepu może nie dawać gwarancji wyzdrowienia i zaowocować przerzutami. Dodę wsparł duchowo spojrzeniem pełnym krągłego zachwytu estetycznego, moralnie zaniepokojony Krzysztof Zanussi. Nie ma co, na coś się zanusi... Sytuacja zaczyna tracić constans, struktura zła przypomina strukturę kryształu przemycanego z Węgier bez znieczulenia. Czerwone dynastie jawią się  śmiertelną chorobą przenoszoną drogą płciową. Jak to mawiał wieszcz: „Głupi wszędzie, dziwka wszędzie, co to będzie, co to będzie...”.

Urban odchodit, O r b a n   prichodit...

Gdzieśkolwiek jest, jeśliś jest...

Kontrakt czort bieriot. Czto budziet, czort znajet... 

MARCIN vel ESPU – dzieje jednego zaparcia

Marcin Meller, rednacz najbardziej skutecznego wspomagacza rodzimych czcicieli egipskiego boga Onana, po przeżyciu drugiego co do rozgłosu zaparcia się w dziejach, po zaparciu się św.Piotra, skutecznie poradził sobie z nawrotami choroby. Po wygłoszeniu oracji zaczynającej się od słów „Walcie sie”, dostał propozycję wystąpienia w reklamie środków na zaparcie. Spoufaleni z rednaczem celebryci nazywają go miast dotychczasowego Marti – ksywką Espumisan. Sprawa jest nierozwojowa, gdyż pseudo jest za długie w naszych mknących wciąż naprzód i na przełaj czasach. 

LECIEĆ KUTZEM czyli BIŁGORAJ ODZYSKANY czyli 3 W JEDNYM


Połączenie Apolla z Sokratesem w jednym, czyli przywódca jelit z awansu społecznego, honorowy przewodniczący Stowarzyszenia „A mogliśmy krowy pasać, jednak dali nam po salonach hasać...” Kazio Kutz, zasłynął ostatnio pewnym stwierdzeniem. Mianowicie na słowa Arkadiusza Mularczyka w dyskusji o podpisie pod zdjęciem, pokazującym rozbawionego rosyjskiego żołnierza wybijającego łomem okna wraku Tupolewa,  nasz autonomista ślunski rzekł: A czym miał wybijać!!!
W przypadku, gdyby przyjęło się w (j)elitach grubych narodowych krasokucomówstwo (kraso to od krasuli, tej, którą kutz z rakowskim mieli przepalowywać), możemy niedługo usłyszeć takie dialogi: 
- Stanisław Pyjas został śmiertelnie pobity. – A jak miał zostać pobity???
- Jezus Chrystus został przybity do krzyża za nasze grzechy. – A do czego miał zostać przybity???
- Ciało ks.Jerzego przed wrzuceniem do wody zostało obciążone kamieniami – A czym miało zostać obciążone???
Osiągnięcie trzech w jednym, czyli za jednym razem zera bezwzględnego w skali inteligencji, w skali inteligencji emocjonalnej oraz w poziomie rozwoju etycznego, lokuje naszego Kazia w czołowce prehominidów. Jest to jedyny prehominid zachowany do naszych czasów w całości i wykazujący znikome objawy procesów życiowych oraz posługujący się systemem sygnałów nisko rozbudowanym (główne zespoły tematyczne wydawanych otworem gębowym 5-u sygnałów prostych: 1. ja tu rządzę! 2. nic tu po nas, spadamy 3. ona (on) mi się podoba 4. jestem głodny. 5. walcie się!). Dla przykładu delfiny i słonie posługują się wysoko rozbudowanym systemem ok.100 sygnałów prostych i kilkunastu sygnałów złożonych. Nie szło nigdy ci w nauce, zawsze możesz polecieć kucem.

WYJAŚNIENIE ZAGADKI OBCYCH Z ROSWELL? czyli NOL i UL


Waldemar Kuczyński urodził się niecałe 3 miesiące po wybuchu II Wojny Światowej. 8 lat później, 120 km na północny zachód od Roswell w stanie Nowy Meksyk miał się rozbić NOL (Niezidentyfikowany Obiekt Latający, ang.UFO). Wkrótce jeden z dowódców sił powietrznych USA ogłosił, że to, co niektórzy uznali za latający spodek, było w rzeczywistości meteorologicznym balonem sondażowym. 25 lat później W.Kuczyński został wykładowcą UL (Uniwersytetu Latającego), który też był  w rzeczywistości meteorologicznym balonem sondażowym wypuszczonym przez władze, czego nawet nikt nie musiał ogłaszać, bo wszyscy o tym wiedzieli. Mniej więcej w tym samym czasie w/w osobnik zaczął skarżyć się publicznie, iż ma ciagłe poczucie bycia nawiedzanym (inwigilowanym) przez tajemniczych osobników z innego wymiaru. Jeden ze świadków, który twierdził, że spotkał 2 stworzenia z załogi owego NOL, zeznał, iż porozumiewały się one między sobą niezrozumiałym językiem. Tym, co zwracało uwagę, było jednokrotne powtarzanie ostatnich dwóch wyrazów każdego zdania wypowiadanego przez obcych. Zastanawia fakt, iż w/w figura retoryczna jest ulubionym ozdobnikiem tyrad W.Kuczyńskiego. Np.12.03.2011 W.Kuczyński powiedział: „PIS jest partią antysystemową, partią antysystemową. Należy jej bezzwłocznie zabronić działania, zabronić działania.” Oczywiście mogą to być przypadkowe koincydencje. (złośliwi twierdzą, że może to być efekt zacinania się interaktywnego rejestratora dźwięków wschodniej produkcji, sabotażowo składanego przez politycznych zesłańców z podzespołów koreańskiej produkcji). Nie brak jednak badaczy zjawisk paranormalnych  posuwających się do stwierdzeń, że gdyby pozbawić p.Waldemara zarostu, kształt czaszki, wyraz oczu i krzywizna kości policzkowych  okazują się być zadziwiająco zbieżne z wizerunkami obcych, które wyciekły do mediów z tajnych zasobów bazy wojskowej w Roswell.  

Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale