Blog
"One can't prevent useful idiots from being idiots."
wawel
wawel tworzenie posągów myśli
109 obserwujących 412 notek 475291 odsłon
wawel, 29 lipca 2017 r.

Narracja hamburska: "policja sprawdza, czy to był terrorysta, czy szaleniec" :)

212 1 0 A A A

W mediach podano, że "policja sprawdza, czy to był terrorysta, czy szaleniec"...

Wszystko toczy się zgodnie z sugestiami, które podałem w przypisach do relacji o wczorajszym incydencie (https://wawel.salon24.pl/797717,hamburg-atak-nozownika-w-markecie-1-ofiara-4-rannych-krzyczal-allahu-akbar). Policja niemiecka porusza niebo i ziemię, by nie powiedzieć, że był to... zwykły wyznawca Proroka, taki jak miliony innych w Europie, zwykły wykreowany "uchodźca". Wczoraj próbowali coś konstruować, że miał kontakt z salafizmem :). Dobre sobie. Z salafizmem ma kontakt każdy muzułmanin, który wejdzie do jakiegokolwiek meczetu. Nawet jeśli meczet nie jest salaficki, to odpowiednie "stoiska z książkami" stoją przed wejściem do niego, albo po prostu w dowolnym miejscu któregoś z pasaży niemieckich każdego z większych miast.

Najkomiczniejszą wersję podano dzisiaj: morderca nie był terrorystą, ale był "w trakcie islamizacji" :))). Sztuczki werbalne, byle tylko nie powiedzieć, że w trakcie islamizacji jest każdy, kto otworzy Koran... Terror polit-pop.

Co ciekawe, wczorajszy "incydent" był kopią podwójnego zabójstwa sprzed 1,5 roku ze Szwecji z Ikei o którym pisałem (Gość z Erytrei wysyła gospodarzy do raju czyli Imigrant uwalnia myśli).

Narzędzie zbrodni też było wzięte z wystawy. Identyczny też był motyw: frustracja relokacją (deportacją).

Wczoraj zamieściłem syntetyczną notkę o islamie, Koranie, Mahomecie i konflikcie tego świata ze światem łacińskim. Niestety, po dobie obecności na górze SG zniknęła zupełnie z niej.

Zapraszam do piwnicy do lektury. Notka (obie wersje, bo najpierw zamieściłem wersję bez przepisów oraz osobno pierwszą część) miała 4200 odsłon, więc nielogiczne było jej zapiwniczenie. ale cóż, człowiek strzela, a Pan Bóg kule nosi ;).

Oto link do całości z przypisami:

https://wawel.salon24.pl/797749,islam-kontra-zachod-wojna-cywilizacji

Zapraszam do czytania i komentowania, na wszystkie komentarze odpowiem.

image

image

image

Opublikowano: 29.07.2017 14:39. Ostatnia aktualizacja: 29.07.2017 15:19.
Autor: wawel
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

OD NIEDAWNA PISZĘ TEŻ NA DRUGIM BLOGU JAKO    W A W E L  2 4 https://www.salon24.pl/u/wawel24/ Uszanować chciałbym Niebo, Ziemi czołem się pokłonić, ale człowiek jam niewdzięczny, że niedoskonały... =================================================== Nagroda Roczna „Poetry&Paratheatre” w Dziedzinie Sztuki ♛2012 - (kategoria: poetycki eksperyment roku 2012) ♛2013 - (kategoria: poezja, esej, tłumaczenie) za rozpętanie dyskusji wokół poezji Emily Dickinson i wkład do teorii tłumaczeń ED na język polski ==========================
❀ TEMATYCZNA LISTA NOTEK ❀
F I L O Z O F I AAGONIA LOGOSU H I S T O R I A 1.Ludobójstwo. Odsłona pierwsza. Precedens i wzór. 2. Hołodomor. Ludobójstwo. Odsłona druga. Nowe metody. 3.10.04.2011 WARSZAWA, KRAKÓW –- PAMIĘĆ I OBURZENIE=======image ================ P O E Z J A 1. SZYMBORSKA czyli BIESIADNY SEN MOTYLA 2. Dziękomium strof Strofa (titulogram) 3.Limeryk 4.TRZEJ MĘDRCOWIE a koń każdego w innym kolorze... 5.CO SIĘ DZIEJE H U M O R -S A T Y R A -G R O T E S K A -K A B A R E T 1.KSIĘGA POWIEDZEŃ III RP czyli ZABIĆ ŚMIECHEM 2.KABARET TIMUR PRZEDSTAWIA czyli Witam telefrajerów... 3.III RP czyli Zmierzch Różowego Cesarstwa 4. Biłgoraj na tarasie - SZTUKA PRZETRWANIA DLA ELYT Z AWANSU 5.MANIFEST KBW czyli Kuczyński, Bratkowski, Wołek 6.SONATA NIESIOŁOWSKA a la Tarantella czyli KOLAPS STEFANA 7.Transatlantyckie - orędzie Bronisława Komorowskiego W Ę G R Y 1.WĘGRY, TELEWIZJA, KIBICE 2.GALERIA ZDJĘĆ węgierskich 3.ORBAN I CZERWONY PRĘGIERZ M U Z Y K A 1.D E V I C S 2.DEVICS - druga część muzycznej podróży... 3.HUGO RACE and The True Spirit 4.SALTILLO - to nie z importu lek, SALTILLO - nie nazwa to rośliny 5.HALOU - muzyka jak wytrawny szampan 6.ARVO PÄRT - Muzyka ciszy i pamięci 7. ♪ VICTIMAE PASCHALI LAUDES ♬

Ostatnie notki

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @all  Aktualna wersja notki jest ostateczna.  Dla chcących mnie dodać do obserwowanych...
  • @gini Dzięki za linki, które Pani wkleja.  Temat MAFII MIGRACYJNEJ jest teraz przemilczany...
  • @Autor  Ktoś nazwał te 15 propozycji pytań referendalnyc - 15 przykazań. Cóż, Mojżesza...

Tematy w dziale Polityka