123 obserwujących
586 notek
686k odsłon
1361 odsłon

4 spółki skarbu państwa wypowiadają Ł.Bugajskiemu umowy w obronie Danielsa

Wykop Skomentuj18

Gdzie bowiem jest twój skarb, tam będzie i serce twoje [Mt 6,21], czyli rzecz tyleż osobliwa, co pouczająca o czterech mężach z czterech spółek SKARBU PAŃSTWA i pewnej złotej smyczy, albo o znamieniu umożliwiającym handel lub go zabraniającym i o rządzie otwierającym na oścież bramy grodu wszystkim mającym znamię bestii


[Obejrzenie powyższego klipu jest warunkiem dalszej lektury, w notce podaję tylko znikomą część informacji z powyższej rozmowy, tekst poniższy bez wysłuchania całych 60 minut rozmowy - będzie niejasny. Komu szkoda 60 minut, lub ma inne zajęcia, niech sobie daruje lekturę poniższego tekstu tej notki, nie zrozumie jej]

Jak się okazuje rząd ma studio filmowe, w którym kręci odcinki Jamesa Bondanielsa z udziałem kacelarii premiera. Żartuję, ale sprawy to nie do żartu. Wczoraj p.Łukasz Bugajski był w internetowej TV,  u Roli. Warto tę godzinę rozmowy przesłuchać... Niektórzy mówią, że to najważniejsza audycja z wszystkich jakie nagrał Rola na Youtube.

Czy to komuś otworzy oczy? Oczy, które się miały otworzyć, już dawno się otworzyły. Te, które zasklepione, hmm, w większości pozostaną już takie. Samooszukiwanie to rzadko poruszana kwestia z psychologii. A szkoda. Wdzięczny temat, który pomaga zrozumieć suicydalne zachowania jednostek i grup.

-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-


KOMENTARZ DLA TYCH, KTÓRZY ODSŁUCHALI POWYŻSZY KLIP 

Najpierw straszy Łukasza Bugajskiego człowiek z kancelarii premiera. Potem jeden z radnych PIS-u. A następnie, jednego dnia, w jednej chwili, jak za pociągnięciem złotego łańcucha, złotej smyczy czterech prezesów zarządu spółek SKARBU PAŃSTWA wypowiada umowy autorowi raportów o Danielsie, który po opublikowaniu drugiej części ogłosił, że nie kończą pracy i że na początek września już są umówieni z kilkoma osobami z Izraela na rozmowy, gdzie pojadą w kilka osób zbierać dalsze informacje o Danielsie.

Jest to sprawa bez precedensu, która winna trafić na transparenty. Mimo, że ktoś chce nam wcisnąć nakaz jednego transparentu lub braku transparentów (na jedno wychodzi) w dn. 11 listopada. W sprawie Bugajskiego mamy niepowtarzalną okazję widzieć, jak odbywa się selekcja "dopuszczanych" i wykluczanych przez rząd PIS-u. Kto nie śpiewa w chórze i nie obnosi się z miłością do Izraela i Żydów (jak kiedyś do Sowietów) - jest sekowany. Ohyda! Ohydne kręgi objęły władzę w Polsce (przytoczony w Aneksie tekst prof.Izraela Szahaka może naswietli trochę mentalność tych kręgów).

Takie wykluczanie ludzi zadających niewygodne pytania, wykluczanie tych, dla których interes Polski ma pierwszeństwo - prowadzi do państwa zwasalizowanego, państwa sprzedającego swoją suwerenność, państwa sukcesywnie depolonizowanego. Państwo wasalizowane przestaje strzec własnej racji stanu. Zatraca poczucie własnej racji stanu. Otwiera się na ośrodki sił poczynające je penetrować. Mamy tu obraz tego, ku czemu zmierza kształt "polski morawieckiej". A może to jest jakieś nawiązanie do znanego z Apokalipsy zwrotu: "nikt nie może kupić ni sprzedać, kto nie ma znamienia - imienia Bestii lub liczby jej imienia"? W tym cytacie zwrot "liczby jej imienia" nawiązuje bezpośrednio do żydowskiej kabały, tej samej, którą w grudniu czci się w polskim Sejmie, więc może coś jest na rzeczy z tym "uniemożliwianiem kupowania i sprzedawania" tym, którzy nie złożą pokłonu?  Premier winien odpowiedzieć na te pytania, bo łagodne złego początki, lecz koniec żałosny. Jakie państwo nam tu próbują budować nad Wisłą i przede wszystkim KTO, KIM SĄ CI LUDZIE? Ludzie od żydowskich ciotek... Rządzą nami ludzie, którym trzeba patrzeć na ręce dzień i noc.  I oni, ci mali krętacze od wielkich geszeftów namawiają do wspólnego marszu w Święto Niepodległości! Maszerujcie sobie od Muzeum Polin pod kamienicę na teatr, na co zainkasowaliście 150 mln PLN - POLSKICH złotych. Maszerujcie sobie w swojej komitywie z p.Schudrichem, Danielsem, Fogelmanem, panią Junczyk-Ziomecką i resztą szarych eminencji. To będzie Uroczysty Marsz Egzogennych Szarych Eminencji (UMESE). 

Zaczął więc pan Łukasz Bugajski, prawnik interesować się meandrami i kulisami dziwacznej kariery Jonathana Danielsa. Interesować więcej, niż władza ludowa zezwala (pisać o św. rządowym Jonathanie jakieś RAPORTY: (link do obydwu części raportu    https://lukasz.bugajski.net/kjd.html ).  Podpadł władzy  ludowej i jej skrytym związkom z ambasadorem dalekich krain.  No i buuum! Spróbujmy uruchomić wyobraźnię: jednego dnia, niezależnie od swego miejsca pobytu (to identycznie jak prezydent Duda będąc na Łotwie czekał już tam w napięciu z "długim, elektronicznym długopisem" na hasło od B.Netanyahu, by podpisać deklarację mówiącą o tym, że nie wszyscy Polacy mordowali Żydów dla wstrętnego zysku ), jednego dnia cztery postaci w garniturach dzwonią do swoich sekretariatów, zamawiają wypowiedzenia umowy u sekretarek, odbierają mailem ich skany i błyskawicznie wysyłają do Bugajskiego. Ta synchronizacja! Te połyskujące sznureczki od czterech ludzików do centralki, do rozdzielni niteczek. A z rozdzielni do nadrozdzielni... A ten dyrygent... Koncert cud-miód! Jak w ów wiekopomny dzień 27 czerwca 2018 r.

Wykop Skomentuj18
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale