47 obserwujących
775 notek
341k odsłon
  1189   0

Pozaparlamentarna Komisja Śledcza ds. Koronawirusa (Niemcy, Austria) - stenogram 1. sesji


"W Niemczech powstała Pozaparlamentarna Komisja Śledcza ds. Koronawirusa. Ciało zostało powołane przez lekarzy z Niemiec i Austrii; jego celem jest przedstawienie społeczeństwu Bundesrepubliki i nie tylko prawdy o epidemii Covid-19, która, jak sądzą inicjatorzy, wygląda zupełnie inaczej od tego, co kolportują rządy i mass media.   

Komisja znana jest w Niemczech jako ACU (niem. Außerparlamentarischer Corona Untersuchungsauschuss). "

Poniżej zamieszczam stenogram z posiedzenia inicjującego działalność ACU. 

Jest to początek działalności, ogólne wprowadzenie w temat i cele, ale już wtedy pada wiele b.ważnych stwierdzeń. Zachęcam do wejścia na stronę Komisji, gdzie są zarchiwizowane wszystkie jej dotychczasowe posiedzenia w liczbie kilkudziesięciu, są tam niezwykle ważne wystąpienia, rozmowy, dialogi i materiały uzupełniające pochodzące od kilkudziesięciu lekarzy z wielu krajów o specjalizacjach: toksykologia, epidemiologia, wirusologia etc. Doskonale jest np. opracowana przez psychologów sekwencja materiałów o CELOWO WZNIECANEJ PANDEMII STRACHU niszczącej psychicznie.  Materiały filmowe i pdf są w kilku językach. Zachęcam do wybierania co ciekawszych materiałów filmowych i transkrypcji wykładów, wywiadów i rozmów oraz publikowania ich tutaj i na innych portalach. Rozpowszechnianie tej zakazanej wiedzy zależy od nas, od zwykłych obywateli, bo z pewnością nie od spiskowców z rządowych mediów. Nie obawiajcie się posądzeń o... sprzyjanie teoriom spiskowym :). Na posiedzeniach Komisji wszyscy lekarze z różnych stron świata (wielu z tytułami profesorskimi) mówią o tym, że są wyzywani przez oficjalne media od wyznawców teorii spiskowych - ale i tak robią i będą robić swoje. 

Link do witryny ACU podany jest na końcu notki. 

"Transkrypcja wystąpień z 1. posiedzenia  ACU  


Drodzy Współobywatele,

Serdecznie witamy Państwa w imieniu ACU, Pozaparlamentarnej Komisji Śledczej badającej kwestię koronawirusa. Jeśli Parlament nie jest gotowy aby zwołać taką komisję, to my, obywatele, powinniśmy się tym sami zająć.

W Pozaparlamentarnej Komisji Śledczej w sprawie koronawirusa, będziemy badać,  dlaczego wprowadzono w naszym kraju tak restrykcyjne środki przeciwko Covid 19, dlaczego ludzie teraz cierpią i czy zachowano odpowiednie proporcje w walce z wirusem Sars -CoV-2 będącym przyczyną choroby.      

Mamy poważne wątpliwości co do stosowności użytych środków. Należy to zbadać, ponieważ ani partie rządzące ani opozycyjne nie powołały żadnej komisji. Nawet nie planuje się żadnej powołać. A więc najwyższy czas, abyśmy jako obywatele wzięli sprawy w swoje ręce.

Będziemy zapraszać do naszej Komisji wysłuchiwać opinii ekspertów z różnych dziedzin życia, medycyny, nauk społecznych, prawa, gospodarki oraz innych obszarów.

Do naszej Komisji udało się nam już pozyskać różnych renomowanych ekspertów, oprócz naszych prelegentów prof. HADITSCH i dr SCHIFFMANN. W tym miejscu chciałbym się Państwu krótko przedstawić:

Nazywam się Heiko Schöning i jestem zwyczajnym lekarzem z Hamburga. Moją osobistą motywacją jest to, że jestem ojcem i jak wielu innych widzę, że nasze dzieci teraz cierpią. Nie chodzi tylko o to, że place zabaw zostały pozamykane, dzieci są także od siebie oddzielone. A dla dorosłych ta sytuacja jest jeszcze gorsza.  

Pytamy, dlaczego członkowie rodzin nie mogą na przykład odwiedzać swoich rodziców w domach spokojnej starości.

Czy naprawdę istnieje tak duże ryzyko zakażenia ? czy mamy rzeczywiście do czynienia z wirusem zabójcą ?

Czy mamy do czynienia z wścieklizną lub dżumą ?

 Mamy poważne wątpliwości, czy tak faktycznie jest. Ta choroba to nie dżuma. Najlepiej pomogłaby w tej sytuacji zwyczajna szczerość, co bardzo ładnie wyraził znany laureat nagrody Nobla Albert CAMUS w swojej książce „Dżuma”. Właśnie taką szczerość i przejrzystość chcielibyśmy zapewnić w naszej Pozaparlamentarnej Komisji Śledczej ACU w sprawie koronawirusa.

Dlatego w naszej Komisji wezmą udział eksperci z dziedziny medycyny jak prof. BHAKDI, z dziedziny gospodarki prof. OTTE i prawa prof. JUNGBLUT oraz wielu innych prelegentów , którzy już wyrazili chęć udziału. Oczywiście zaprosimy także wszystkich ekspertów reprezentujących rząd i instytuty publiczne takie jak Instytut Roberta Kocha oraz ekspertów międzynarodowych.

Działania Komisji będą transparentne. Opinie ekspertów będą transmitowane na żywo, bez cięć i skrótów .  

Materiały będą dostępne w Internecie. W tym celu stworzymy stronę internetową  i dlatego potrzebujemy więcej środków na prowadzenie naszej działalności. W związku z tym prosimy o wsparcie w tej inicjatywie obywatelskiej Komisji ACU.  

Co możemy dzięki temu zyskać?

Otóż zobaczymy, że nie musimy się tak bardzo bać . Jak w poprzednich latach przechodzące zwyczajne fale grypy tak i ta choroba wydaje się tak właśnie tak zachowywać. Ale dlaczego w takim razie wprowadzono tak drastyczne środki ? [...]

Lubię to! Skomentuj5 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale