56 obserwujących
1237 notek
466k odsłon
  139   2

CO2 i wirus, czyli jak robić kasę na tym, czego nie widać

image

Ilustracja. "Ogłaszamy oszustwo globalnego ocieplenia!"

CO2-C20-C19-G20-COP26 kabała niewidocznych źródeł przesuwania kapitału z dołu do góry budowana na ludzkim strachu i histerii


"[...] Widać wiele podobieństw między COVID a polityką klimatyczną. Obie wywołują strach, do szaleńczego poziomu, przed końcem świata, masową śmiercią i zniszczeniem, a wszystko to z powodu ocieplenia planety lub agresywnego wirusa grypy. Jeśli nie nosimy maski, jesteśmy mordercami i powinniśmy zostać uwięzieni . Jeśli nie wierzymy w globalne ocieplenie spowodowane przez człowieka, również powinniśmy zostać zamknięci w więzieniu .

Oba ruchy mają znanych, często sfabrykowanych przez media, przywódców i rzeczników, którzy forsują program. Oprócz polityków ruch klimatyczny wykorzystuje Al Gore i Greta Thunberg, podczas gdy ewangelistami COVID są dr. Anthony Fauci i Deborah Birx. Przynajmniej dwaj ostatni, na papierze, mają doświadczenie w swoich dziedzinach, w przeciwieństwie do dwóch pierwszych, którzy są ekspertami samodzielnie lub stworzonymi przez media.

Aksjomat „podążaj za pieniędzmi” odnosi się do obu krucjat. Przemysł klimatyczny jest krową dojną dla tych, którzy są po politycznie poprawnej stronie debaty. Dotacje rządowe swobodnie przepływają do firm zajmujących się zieloną energią, często do darczyńców kampanii dla tych, którzy wydają pieniądze. Pół miliarda dolarów podatników poszło na skorumpowanie Solyndry w ramach podziękowania dla darczyńców politycznych i zbieraczy funduszy. Gore zgromadził setki milionów zielonych inwestycji i kredytów węglowych.

W świecie wirusów istnieją szczepionki i środki lecznicze, wszystkie z tantiemami, patentami i potencjalnie miliardami dolarów w sprzedaży. Wygląda na to, że pogromcy wirusów, tacy jak Fauci i Bill Gates, są zainteresowani wszelkimi metodami leczenia lub środkami zapobiegawczymi, które mają wydobyć nas z tego rzekomego kryzysu zdrowia publicznego. I obaj potępiają hydroksychlorochinę, korzystny środek leczniczy podawany we właściwym czasie w przebiegu infekcji chińskiej grypy, ponieważ jest lekiem generycznym, grosze za pigułkę, raczej komar gotówkowy niż dojna krowa.

Na tych, którzy ośmielają się kwestionować agendę elit, piętrzy się pogarda środowisk akademickich i społecznościowych. Jeśli chodzi o grypę Wuhan, prawowici lekarze certyfikowani przez zarząd są wyśmiewani lub zwalniani z pracy za kwestionowanie dogmatów władzy. Niedawny film z „America's Frontline Doctors” przedstawił dr Stellę Immanuel mówiącą o korzyściach płynących z hydroksychlorochiny w leczeniu COVID i natychmiast została wyśmiana i odrzucona. Jest również kolorową imigrantką i te same media, które tryskały ekstazą na temat Kamali Harris czy Stacey Abrams, zaatakowały doktor Immanuel.

Inny lekarz z tej grupy, dr Simone Gold, lekarz medycyny ratunkowej, został zwolniony z powodu poparcia hydroksychlorochiny. Tak jak Nicholas Drapela, sceptyk zmian klimatycznych, profesor Uniwersytetu Stanowego w Oregonie, który został zwolniony za swą śmiałość rzucenia wyzwania lewicowemu establishmentowi. Podobnie jak wybitny fizyk z Uniwersytetu Princeton, dr Will Happer, za to, że nie zgadzał się z nie-naukowcem Alem Gorem.

Kwestionuj dogmat wirusa lub ruchu klimatycznego i przygotuj się na to, że twoje życie, jeśli nie zostanie zakłócone, to zrujnowane. W obu kwestiach istnieje tylko jeden poprawny politycznie punkt widzenia.

Zarówno globalne ocieplenie, jak i grypa Wuhan opierają się na modelach. Wiele modeli klimatycznych przewidywało podnoszenie się poziomu mórz i zalewanie miast, a także katastrofalne burze, z których żadne się nie zmaterializowało. Modele wirusów przewidywały 2,2 miliona zgonów w USA, ale zostały ograniczone, ponieważ rzeczywistość była krańcowo odległa od przewidywań. Globalne ocieplenie i grypa Wuhan oparły się na wadliwych modelach i nie dostosowanych odpowiednio prognozach.

Klimat i COVID mają wspólną cechę kontroli rządowej. Od samochodów elektrycznych i nakazów dotyczących oszczędności paliwa po całą gospodarkę Zielonego Nowego Ładu, „życzliwy” rząd stara się kontrolować wszystkie aspekty naszego życia. Podobnie, rząd mówi nam, abyśmy nosili maskę, gromadzili się w dziewięcioosobowych, ale nie 11-osobowych grupach, siedzieli w domu, chodzili do sklepów z marihuaną, ale nie do szkoły, i zamykali kościoły [...] Rób, co mówimy, albo ukarzemy cię, ostrzega nasz współczujący i opiekuńczy rząd.

Jest też hipokryzja, wspólna cecha klimatu i ruchów wirusowych. Al Gore, mówiąc nam, abyśmy obniżyli ślad węglowy dla dobra planety, ma rezydencję o powierzchni 10 000 stóp kwadratowych, która zużywa ponad 21 razy więcej energii elektrycznej niż przeciętne gospodarstwo domowe w USA. Brytyjski klimatysta Prince Charles przeleciał 16 000 mil w zaledwie 11 dni trzema prywatnymi odrzutowcami i jednym helikopterem, zanim pozował z Gretą Thunberg w Davos na konferencji klimatycznej. [...]

Pogrzeb ukochanej osoby jest verboten , ale setki lub tysiące mogą zebrać się, by opłakiwać George'a Floyda i mityngi BLM są w porządku. Gdy kolorowi wzniecają bunty i rabują miasta - nie wykracza to przeciw obostrzeniom grypy Wuhan.

Klimat zrobi to, co zrobi. Ochłodzenie spowodowało epoki lodowcowe, a ocieplenie spowodowało stopienie lodu w ciągu ostatnich miliardów lat, a wszystko to bez interwencji rządu. Huragany były zjawiskiem na Ziemi przed Al Gorem i na długo przed zorganizowaniem przez ludzi rządów.[...]

Zarówno klimat, jak i ruchy COVID mają te same cechy - hipokryzję i histerię, modele i pieniądze, strach i fałszywych proroków oraz rzekomą nieuchronność. Tak też zaczynają się dyktatury. Jako kolejny dowód, zauważ, jak [w 2020 r.] zniknęła cała histeria klimatyczna, teraz wygodnie zastąpiona przez szerzenie strachu przed wirusami. [...]

To był łatwy zwrot, ponieważ podręcznik został już napisany, pozwalając lewicy przejść od globalnego ocieplenia do wirusa, jako środka do kontrolowania ludzi. Jest to przewidywalne i oczywiste, gdy rozpoznasz wzór."

Źródło: Brian C. Joondeph, MD, przekład automatyczny

COVID and Climate Policy Following the Same Playbook

https://www.americanthinker.com/articles/2020/08/covid_and_climate_policy_following_the_same_playbook.html

=====


image

Ilustracja. Marsz Maskizmu Kulturowego przez instytucje i mózgi

Lubię to! Skomentuj6 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale