53 obserwujących
1096 notek
433k odsłony
  252   1

Groźny rosyjski prowokator na S24

Od pewnego czasu na szacownych łamach Salonu24 grasuje rosyjski prowokator. Jest to już jego prawdopodobnie drugie wcielenie. Ma status komentatora, więc zero notek i krótkie, paruzdaniowe komentarze pisane rynsztokowym, więziennym slangiem za jedyny cel mające szerzenie nienawiści i chlustanie inwektywami. Nie ma w nich żadnej treści prócz podżegania i namawiania do przestępstw. Żaden normalny komentator nie byłby tak konsekwentnie monotematyczny. Monotematyzm i zero treści prócz rozpalania kryminalnych emocji wskazuje na ewidentne zadaniowanie.

Pod jedną z notek Administracji wypowiadał groźby karalne, namawiał do przestępstw i nawoływał do przemocy na terenie Polski. 

Mimo, że rosyjski, to namawia do samosądów i linczów na...Rosjanach oraz na... polskich blogerach. Funkcjonuje według klasycznych schematów wpuszczania prowokatora w tłum pobudzonych ludzi, schematów znanych od czasów podwójnego agenta Ochrany Jewno Azefa. Niestety, wielu niezrównoważonych emocjonalnie blogerów ulega jego szczuciu podejmując jego więzienno-rynsztokowy "styl" i język. Jeden ze starych, "szacownych" blogerów S24 zawtórował mu i wypowiedział groźbę karalną nawołując do linczów na polskich blogerach. Misja prowokatora rozwija się dynamicznie. Znika dyskusja. Jej miejsce zajmuje wrząca kipiel najprymitywniejszych emocji. Jeden człowiek a niszczy cały portal Salon24.

Wszyscy bez trudu domyślą się o kogo chodzi. 

Żaden z jego ociekających więzienną seksualnością, skatologią i krwią komentarzy nie został zwinięty przez Administrację! Ta bezczynność Administracji ekstremalnie  zadziwia. Zwłaszcza w świetle tego, iż wielu blogerów zostało po orwellowsku "ewaporowanych" za poglądy, a tutaj ewidentne podżeganie do nienawiści i zabójstw jest tolerowane. 

Cóż, wkraczamy w nową fazę wojny hybrydowej Rosji z Polską. Polska ma być rozdzierana wewnętrzną nienawiścią.


Materiał poglądowy w komentarzach pod poniższymi notkami:

https://www.salon24.pl/newsroom/1222142,nie-zyje-prorosyjski-bloger-slady-od-kul-na-niemal-calym-ciele#comment-22614827

https://www.salon24.pl/newsroom/1226192,rzecznik-msz-skomentowal-atak-na-rosyjskiego-dyplomate-w-warszawie


Smutne to wszystko...

I alarmujące.

Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale