12 obserwujących
843 notki
206k odsłon
  215   0

Precz z kolonialną medycyną!

Pisaliśmy o tym jak to na amerykańskich uczelniach lewactwo próbuje stworzyć „ethnomathematics”. Co to takiego? Ano wiadomo jest, że Murzyni we wszelkich testach czy to testujących uzdolnienia ścisłe czy ogólną inteligencję wypadają statystycznie gorzej od białych a biali statystycznie gorzej od Azjatów. Bardzo się to lewactwu nie podoba.

Więc co proponują zrobić? Stworzyć Nową Matematykę. Taką wicie rozumicie specjalną matematykę murzyńską wolną od przestarzałych rasistowskich założeń, że 1+1 ma zawsze być 2. Jak się taką matematykę murzyńską stworzy i zacznie jej nauczać w szkołach to ho, ho, jak Murzyni swoją wyższość nad białymi pokażą.

Te eksperymenty, dodajmy dla ścisłości, na razie dokonywane są w rozmaitych „Departments of mathematics education” and czyli „wydziałach nauczania matematyki”, których nie należny mylić z „wydziałami matematyki”. Wydziały prawdziwej matematyki są (na razie) wolne od szaleństwa, ale nie wiadomo jak jeszcze długo.

No ale właśnie znaleźliśmy artykuł świadczący o tym ,że walka ze starą, niedobrą, rasistowską nauką w imię stworzenia nowoczesnej i postępowej nauki opartej na wierzeniach ludów pierwotnych przenosi się do medycyny. Oto w lewackiej tubie głupoty czyli Guardianie ukazał się tekst wzywający do obalenia obecnej „kolonialnej” medycyny.

Ilekroć myślicie, że lewactwo już osiągnęło dno głupoty to okazuje się, że jeszcze nie.

Lubię to! Skomentuj4 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale