4 obserwujących
86 notek
72k odsłony
146 odsłon

Kretyn

Wykop Skomentuj1

Można odnieść wrażenie, że kretyn został z Ministerstwa Głupich Kroków wyciągnięty żywcem, a właściwie sam się z tego ministerstwa wyciągnął na widok publiczny. Ot, dała znak zwykła kretyńska próżność. A może kretyn  trafił do nas z wzorcowni z Sevres pod Paryżem? Ale chyba nie. Ani w Sevres, ani  Monthy Python nie byliby w stanie wymyślić aż takiego kretyna. Wyobraźnia Monthy Pythona tak daleko nie sięgała. Monthy Python powinien się wstydzić. Po jego ministerstwie spacerowali urzędnicy zrównoważeni oraz trzeźwi na ciele i umyśle.

Na uwagę przewodniczącej komisji, że kretyn ma kłopoty ze zdrowiem, kretyn nie odpowiedział. Nie chciał także uchylić rąbka tajemnicy czy potrafi skoncentrować się na treści zadawanych pytań. Do kroćset! Cóż to zresztą za głupie pytania? A na głupie pytania kretyn nie odpowiada z lekceważącą wyższością w mętnym wzroku, obserwującym siną dal a nie przewodniczącą komisji. Głupich pytań komisja ds. znanej afery zadała zresztą znacznie więcej i kretyn spokojnie przechodził nad nimi do porządku dziennego, tzn. do zarządzania jakością zarządzania w ministerstwie zarządzania..

Nie ulega wątpliwości, że kretyn zakończył składanie zeznań w poczuciu triumfu nad komisją śledczą. Bo nikt w komisji nie wziął na pewno wcześniej pod uwagę, że kretyn będzie chciał zrobić z siebie kretyna, bo jako kretyn nie miał wyboru. Teraz kretyn będzie się chełpił na salonach jak to wystrychnął na dudka cały świat, okolice a nawet Monthy Pythona.

Niestety muszę przyznać kretynowi rację. Kretyn naprawdę wygrał. W meczu kretyn : komisja śledcza padł wynik (co najmniej) dwucyfrowy na korzyść kretyna. Od początku tego meczu było zresztą wiadomo, że z kretynem nie da się wygrać. Wszędobylski kretyn był nie do zabiegania.

No cóż, można tylko na koniec powiedzieć poważnie, bo czasami sobie żartujemy; nieszczęśliwy to kraj, w którym kretyn mógł zostać dwa razy premierem!

 

PS. Wszelkie podobieństwo do prawdziwych osób i zdarzeń należy uznać za całkowicie przypadkowe.

08.03.2017 r.

Wykop Skomentuj1
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale