witas1972
"Chłopcy silni jak AZOV stal, Oczy patrzą się w dal, Nic nie znaczy nam wojny pożoga, Hej sokoli nasz wzrok, W marszu sprężysty krok, I pogarda dla śmierci i wroga, Gotuj broń, Naprzód marsz ku zwycięstwu!!!
100 obserwujących
820 notek
1554k odsłony
  476   0

JKM czeka na czeka od Czeka

   Czytając kolejny wysyp korwinowych bzdur i wręcz obrażających inteligencję słuchaczy kłamstw, które wydają się żałosną parodią kremlowskiej propagandy (np. "Mariupol to oczywista ukraińska ustawka.") doszedłem do wniosku, że ten dziadzio ma swoje marzenia. Realne jak jego pierwsza Unia Polityki Realnej.

   To dobrze, że człowiek wciąż ma marzenia. Jak mawia fajne rosyjskie przysłowie: "Marzyć nie wriedno (szkodliwie), wriedno nie marzyć".

   JKM obok bzdur i kłamstw zaskoczył absolutną szczerością: "Ma w dupie wyborców" i "Chce być dyktatorem".

- No ale jak zostać dyktatorem, nie przemierzając elektoralnego szlaku Benitto Musollini'ego i Adolfa Hitlera?

   Chyba tylko jak Janukowycz, obalony (dwukrotnie sic!!) prezydent Ukrainy, który wg misternego jak konstrukcja cepa planu pułkownika Egona Olsena, pseudo Władimir Putin, miał objąć władzę w Kijowie po desancie kilku wozów bojowych rosyjskich alkoholików na Miasto (tak nazywane 100 lat temu przez Największego Mihaiła Afanasjewicza).

  Czyli JKM ma szansę na spełnienie swoich marzeń tylko po kolejnej próbie zmiany władzy en Varsovie przez postsowieckich czekistów.

   Jednak ci bardziej niż bezwzględnych katów Dzierżyńskiego i Berii przypominają teraz serialowy gang Olsena. Daruję im nawet cyrk związany z niedootruciem Skripala w angielskim Salisbury i jego szpicem ;) 

   Ostatnim razem przed agresją na Ukrainę 24.02.22 dali próbkę swoich komediowych możliwości próbując przez zbrojny zamach stanu obalić i zamordować prozachodniego premiera Czarnogóry Miło Djukanovicia.

   Tamten misterny i wcale nieoszczędny plan zamachu stanu nie udał się, bo czarnogorscy spiskowcy dostawali swoje jurGELDowe tysiące srebrników (w dolarach) przelewami Western Union z podanym rzeczywistym adresem nadawcy czyli Moskwa, Khoroshyovskoe shosse D76B. Pod tym adresem mieści się główna siedziba Wydziału Wywiadu Gen.Sztabu SZ RF, co nie było tajemnicą dla czarnogórskiego kontrwywiadu i naprowadziło go na trop spiskowców i rosyjskich kuratorów - sponsorów.

Żaden świetny scenarzysta komediowy, nawet Doman, nie wymyśliłby chyba podobnej bzdury? Ale bezmyślność rosyjskich speców przebiła i te granicę.

Stąd tytuł tej notki, która dedykuję Wspomnianemu wyżej.

Kto mi nie uwierzył, ja też bym nie, źródełka SVP:

https://warsawinstitute.org/pl/wyroki-za-pucz-w-czarnogorze-byl-spisek-gru/

https://www.rferl.org/a/montenegrin-coup-verdict-a-wakeup-call-to-eu-on-russia-s-rising-role-in-balkan-instability/29933787.html

https://carnegie.ru/commentary/79106

Latynina TV 01.08.2020 YouTube.com

hhttps://aillarionov.livejournal.com/1085642.html

W pow. linku m.in. fotokopie tych przelewów WU od Eduarda Vadimovicha z Khoroshyovskoe szosse d76b

https://spidersweb.pl/rozrywka/2022/03/30/korwin-mikke-radio-poznan-ukraina-mariupol-wojna-rosja-putin
Lubię to! Skomentuj12 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Polityka