Blog
witas1972
Witek
Witek Szukający sensownego zajęcia
85 obserwujących 678 notek 1240602 odsłony
Witek, 18 czerwca 2017 r.

Biały człowiek przyczyną pożaru w Grenfell Tower

1635 28 0 A A A

Wśród powodzi informacji o tragicznym pożarze w Londynie, ani z telewizji polskiej i zachodniej, ani z internetowych portali polskich i zachodnich, ani z blogosfery nie dowiedziałem się o bardzo symptomatycznej reakcji i relacji ocalałych pogorzelców, w większości muzułmańskich lokatorek i lokatorów  socjalnych tego komunalnego wieżowca.

   Gdy pożar już się rozprzestrzenił był w budynku i lokatorki wybiegły z niego, to wszystkie bez wyjątku miały swoje obowiązkowe szmatki na głowie. Wartościowych rzeczy, dokumentów i pieniędzy nie zdążyły ze sobą zabrać, ale obowiązkowy kaptur musiały. Srogie kary pewnie groziłyby im za taką zbrodnię.

   Ale najciekawsze dla nas jest to, że wybiegłszy z budynku zaczęły w tych swoich workach na głowie opowiadać, że przyczyną kataklizmu był wybuch / pożar lodówki u BIAŁEGO człowieka, który zamiast go gasić, to zebrał cały worek swojego dobytku, a dopiero potem zawiadomił sąsiadkę i uciekł.

BIAŁY CZŁOWIEK, KAFiR, NIEWIERNY - to wg muzułmańskich mieszkańców socjalnego budynku w stolicy Wielkiej Brytanii przyczyna ich nieszczęść!

Oczywiście od kogo to socjalne mieszkanko, za darmo, albo za niską cenę (i tak opłacaną z zapomóg państwowych) otrzymali, to już dawno zapomniana sprawa. Wstydliwa - bo to znowu nienawistny kafar. Teraz żądają od władz - ŻĄDAJĄ! natychmiastowych NATYCHMIASTOWYCH! odszkodowań i nie gorszych warunków mieszkaniowych NATYCHMIAST - jakby w Londynie stało zbyt wiele pustych lokali socjalnych, a nie żyło (przedostawszy się nie wiadomo skąd i jak) zbyt wielu na nie chętnych.

Przypomina się casus muzułmańskiego ideologa dżihadu Anjem Choudary, któren mieszkając wiele lat w Wielkiej Brytanii i otrzymujący na siebie i liczną rodzinkę zasiłek przewyższają żołd brytyjskiego oficera walczącego w Afganistanie o 8 tysięcy funtów rocznie, publicznie głosił (m.in. przez internet), że każdy prawowierny muzułmanin ma obowiązek ściągać od naiwnych niewiernych jak największy zasiłek i przeznaczać go na dżihad (oczywiście nie duchowy) przeciw niewiernym i ich zgniłym pseudowartościom, jak wolność, tolerancja, sprawiedliwość. Zwrócił się również do Polaków:
 "Pewnego dnia prawo szariatu zostanie wprowadzone także w Polsce, bo wierzymy, że należy usunąć wszystkie opresyjne reżimy. Jeśli rządzi wami ktoś inny niż Allah, to jest to forma ucisku. Dzięki naszej polityce i ten wasz reżim zostanie usunięty, a ludzie będą szczęśliwsi."


Anjem Choudary to jeden z czołowych przywódców muzułmańskich w Wielkiej Brytanii. Nawołuje on wiernych do bezrobocia, pobierania zasiłków (sam pobiera 25 000 funtów rocznie) oraz prowadzenia dżihadu. Wyśmiewał przy tym pracujących Anglików. 


P.S. To że właścicielem pechowej wybuchowej lodówki okazał się Etiopczyk Behailu Kedebe, którego wg naszych kryteriów bardzo trudno posądzić o bycie białym człowiekiem, ma tu znaczenie wtórne. Inform-powód jest tu clou - źródłem wszelkiego zła dla nich jest biały człowiek, chociażby miał ciemniejszą od nich skórę.

image
Požár věžáku pravděpodobně vznikl kvůli výbuchu ledničky v bytě etiopského taxikáře.
image

WAŻNE PYTANIE DO CZYTELNIKÓW:
                  W chodzie komentowania poprzedniej mojej "imigranckiej" notki "Przyjąć te 7 tysięcy uchodźców!ujawniło się przekonanie niektórych czytelników, że przyjęci (wciśnięci Polsce) z EUropejskiej puli uchodźcy mają otrzymywać po 4-5 tysięcy złotych miesięcznie (ok. 1 tys. €) każdy - czy może ktoś potwierdzić,  lub zdementować to odpowiednim źródłem /linkiem?

i   Drugie - odnoszące się bezpośrednio do idei notki - czy przyjęci /wciśnięci Polsce uchodźcy muszą być w naszym kraju ściśle pilnowani? Czy państwo polskie ponosić będzie za nich jakąkolwiek odpowiedzialność, jeśli tym biednym, ale przecież wolnym ludziom (a wolność jest najważniejszą cennością naszej Unii, prawda?) nie spodoba się klimat nad Wisłą-Odrą i postanowią go zmienić na inny, np. bardziej północny, lub zachodni? Czy będzie musiało dalej wypłacać im zasiłki (jakie? - pytanie pierwsze), nawet jeśli przesiedlą się sami, np. pod Tallin-Narwę lub pod Murmansk? ("A ja wolę w Magadan" - mój ulubiony Vasia Oblomov)

Opublikowano: 18.06.2017 12:22. Ostatnia aktualizacja: 18.06.2017 16:12.
Autor: Witek
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie

"..kilka Twoich powstańczych pisanych w sierpniu 2009 i Twoje komentarze i interpretacja faktów w tym opis próby połączenia Starego Miasta z Żoliborzem są niesamowite. Powiem szczerze, że te Twoje teksty, wraz z książką Zbigniewa Sadkowskiego "Honor i Ojczyzna", należały do głównych motywów mojego zainteresowania się szczegółami." ALMANZOR 22.08
..."notki Witka, które - pisane na dużym poziomie adrenaliny - raczej się chłonie niż czyta..." "Prawda o Powstaniu, rozpoznawana na poziomie wydarzeń związanych z poszczególnymi pododdziałami, osobami, czy miejskimi zaułkami ma niespodziewaną moc oczyszczania Pamięci z ideolog. stereotypów i kłamstw. Wszak Historia w gruncie rzeczy składa się z prywatnych historii. Prawda na poziomie Wilanowskiej_1 jest dużo bardziej namacalna i bezdyskusyjna niż na poziomie wielkiej polityki. Spoza Pańskiego tekstu wyłania się ten przedziwny napęd Bohaterów, o których Pan pisze. I nawet ten najgłębszy sens Ofiar, czynionych bez patosu i bez zbędnych górnolotności" JES "Dzień chwały największej baonu "Zośka"
"350 lat temu Polakom i Ukraińcom zabrakło mądrości, wyrozumiałości, dojrzałości. Od buntu Chmielnickiego rozpoczął się powolny upadek naszego wspólnego państwa. Mimo że w umowie hadziackiej najrozsądniejsi z naszej i ukraińskiej strony próbowali jeszcze ratować to co się dało, za dużo krwi zostało wylane, za dużo było wzajemnych krzywd, żalów, pretensji. Ukraińcy liczyli że pod berłem carów będzie im lepiej. Jak na tym wyszli, sami wiedzą najlepiej - po 100 latach od Perejesławia autonomia Siczy była już fikcją, by ostatecznie została zlikwidowana dekretem Katarzyny wielkiej z 23 kwietnia 1775r. Taras Szewczenko pisał o Chmielnickim "oj, Bohdanku, nierozumny synu,..."
Po 350 latach dostaliśmy, my Polacy i Ukraińcy, od losu drugą szansę. Wznieść się ponad wzajemne uprzedzenia, spróbować zrozumieć że historia i geografia dając nam takich a nie innych sąsiadów (Rosję i Niemcy) skazały nas na sojusz, jeżeli chcemy żyć w wolnych i niepodległych krajach. To powrót do naszej wspólnej historii, droga oczywiście ryzykowna na której czyha wiele niebezpieczeństw, ale otwierająca przed Polską wielkie perspektywy. Niestety mam wrażenie, że polskie władze całkowicie porzuciły prowadzenie niezależnej polskiej polityki, zadowalając dla Polski rolą peryferyjnej prowincji europejskiej Rzeszy. W ten sposób z pewnością nie przyciągniemy Ukraińców do idei budowy silnego, trwałego polsko - ukraińskiego sojuszu.

image POLACY! PAMIĘTAJCIE KTO ZABIJAŁ WASZYCH RODAKÓW W 1943 ROKU! image1943-1944 RZEŹ WOŁYŃSKA - BESTIALSTWO POPEŁNIONE PRZEZ OUN-UPA
image
image
"Jakie było nastawienie całego społeczeństwa ukraińskiego? W książce wspomina Pani o ponad 300 Ukraińcach, którzy pomagali Polakom? - Najmniej zaangażowane w zbrodnie było starsze pokolenie i to właśnie starsi ludzie najczęściej pomagali, chociaż zdarzało się, że Polaków wspierały całe rodziny, niekiedy przypłacając to życiem. Liczba ok. 300 osób pomagających pokazuje tylko przypadki ustalone do 2000 roku, później ich znacznie przybyło, a o wielu nie wiemy. Jednak uczestnictwo w zbrodni, o różnym stopniu zaangażowania, było powszechne. Dlatego chcę podkreślić, że przy takim ogromie nienawiści i terroru zachowanie się po ludzku było bohaterstwem." naszdziennik.pl/index.php?dat=20081122&typ=my&id=my21.txt
Może warto pamiętać o tych lepszych Ukraińcach ? Może to będzie lepszą metodą na nacjonalizm ukraiński? Czy jest niebezpieczny? Jak zostanie ukierunkowany przeciw Lachiw (a są tacy, co umieją manipulować), to tak. Ale mam nadzieję, że im się to nie uda. Od nas też dużo zależy. WITEK 7.02.2011
Sprawiedliwi Ukraińcy z Wołynia'43
"Kresowa Księga Sprawiedliwych"
image image free counters
"Более подлого, низкого, и враждебно настроенного к России и русским человека чем Witek, я в в Салоне не видел" AKSKII 13.2.2013
Будапешт. меморандум от 5.12.1994 Пункт 1: "Российская Федерация, Соединенное Королевство Великобритании и Северной Ирландии и Соединенные Штаты Америки подтверждают Украине свое обязательство в соответствии с принципами Заключительного Акта СБСЕ уважать независимость, суверенитет и существующие границы Украины." Россия заключила с государством Украина "Договор о дружбе, сотрудничестве и партнерстве между Российской Федерацией и Украиной" в котором в Статье 2: "Высокие Договаривающиеся Стороны в соответствии с положениями Устава ООН и обязательствами по Заключительному акту Совещания по безопасности и сотрудничеству в Европе уважают территориальную целостность друг друга и подтверждают нерушимость существующих между ними границ."

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • A czy uszkodzone w skutek nawałnicy samochody również podlegają jakimś odszkodowaniom? Bo...
  • Celny, bardzo potrzebny tekst o metodach wywracania niewygodnych rządów. Cytat z mojego...
  • Błąd pilota - jak to się robi w Rosji Putina

Tematy w dziale Polityka