Walentynki to święto miłości. Jest taka partia, która chce być nazywana ‘partią miłości’. Zastanawiałem się, dlaczego właśnie miłości. Odpowiedź na to pytanie podpowiedziała mi Hanka Ordonówna. Bo miłość TAK PIĘKNIE TŁUMACZY i ZDRADĘ, i KŁAMSTWO, i GRZECH! Tak, i ZDRADĘ, i KŁAMSTWO, i GRZECH… Jest taka partia… Dość mamy tej miłości, która wszystko WYPACZY. WYPACZY – to nie ‘chochlik drukarski’.
198
BLOG


Komentarze
Pokaż komentarze