Włodzimierz Klonowski Włodzimierz Klonowski
198
BLOG

POwalentynkowe refleksje

Włodzimierz Klonowski Włodzimierz Klonowski Polityka Obserwuj notkę 0

      Walentynki to święto miłości. Jest taka partia, która chce być nazywana ‘partią miłości’. Zastanawiałem się, dlaczego właśnie miłości. Odpowiedź na to pytanie podpowiedziała mi Hanka Ordonówna. Bo miłość TAK PIĘKNIE TŁUMACZY i ZDRADĘ, i KŁAMSTWO, i GRZECH! Tak, i ZDRADĘ, i KŁAMSTWO, i GRZECH… Jest taka partia… Dość mamy tej miłości, która wszystko WYPACZY. WYPACZY – to nie ‘chochlik drukarski’.

Nowości od blogera

Komentarze

Pokaż komentarze

Inne tematy w dziale Polityka