0 obserwujących
16 notek
41k odsłon
4706 odsłon

MAK by tego nie wymyślił.

Wykop Skomentuj224

Ku mojemu zaskoczeniu wczorajsza prezentacja pana Nowaczyka przeszła zupełnie bez echa.

Może jest tak, że w mainstreamie Smoleńsk już nie istnieje. Mainstream interesuje się tylko celebrytami, a celebrytami w Brukseli byli tylko pani Marta Kaczyńska, prezes i Antonii Macierewicz. Pan Nowaczyk statusu celebryty się nie dorobił. Z kolei lud smoleński już dawno ma za sobą roztrzygnięcie, czy to był zamach, czy nie. Prawdę już zna. Lud smoleński jest już na etapie oczekiwania na wymierzenie sprawiedliwości.

A teoria pana Nowaczyka jest ze wszech miar interesująca. Jest niesłychanie twórczym podejściem do problemu słynnej półbeczki. Podejściem odważnym intelektualnie a zarazem słusznym politycznie.

 Obrazek

Półbeczka przez długie miesiące, na równi z Pancerną Brzozą i Błasikiem w Kabinie, była symbolem kłamstw MAK. Także oficjalnym symbolem. Jeszcze rok temu Antonii Macierewicz pokazywał zdjęcie satelitarne,  na którym widoczne miały być ślady kół Tupolewa. A te ślady były istotne właśnie dlatego, że zaprzeczały półbeczce.

Od jakiegoś czasu jednak entuzjastyczna wiara w Kłamstwo Półbeczki była stopniowo wygaszana, ponieważ mało co jest tak oczywiste, jak to że Tupolew się odwrócił. Przecież ten samolot, choć bardzo zniszczony, leży na grzbiecie. Prawe skrzydło ma z lewej strony, lewe z prawej. Nawet w Zespole Parlamentarnym są osoby na tyle inteligentne, żeby to po dwóch latach dostrzec.

Obrazek

Teoria pana Nowaczyka rozwiązuje problem półbeczki w sposób salomonowy. Była, ale nie całkiem. Bowiem, i to jest najciekawsze, Tupolew podzielił się na dwie części. Przód leciał dalej bez obracania się, obracała się natomiast reszta kadłuba. Leciały tak, jedno za drugim, kilkaset metrów. Osobno, ale jednak razem.

W sumie wychodzi na to, że MAK kłamał. Tupolew się nie obrócił. Obróciła się tylko jego część.

 Ja się nie nabijam. Naprawdę pan Nowaczyk to wymyślił. Naprawdę powiedział to wczoraj w Brukseli. Naprawdę Antonii Macierewicz siedział obok. Ilustracje pochodzą z prezentacji pana Nowaczyka.

Myślałem, że mainstream to wykorzysta i wyśmieje. Tak jak wyśmiał teorie Rogalskiego o rozpylaniu helu. Przecież Nowaczyk jest o niebo bardziej groteskowy, niż Rogalski ze swoim helem. Ale trudno.

Jak inni śpią, to wyśmiewać tę groteskę muszę ja.

 Link do prezentacji: niepoprawni.pl/blog/2140/materialy-z-prezentacji-dr-k-nowaczyka-bruksela-280312-glownymi-przyczynami-katastrofy-byl

 

 

Wykop Skomentuj224
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale