wprost
wiedza winna służyć dobru wszystkich bez względu na kraj pochodzenia lub kolor skóry
6 obserwujących
265 notek
126k odsłon
218 odsłon

Amnestia dla prawniczych "przestępców"

Domki na Mazurach, Perła Krutyni
Domki na Mazurach, Perła Krutyni
Wykop Skomentuj12

No i mamy wyjaśnienie dlaczego Gersdorf w trybie pilnym zwołała zgromadzenia trzech IZB SN. Należało bowiem zdjąć odium sędziowskiego "przestępcy" ze swoich kolegów i koleżanek.

Pominę wręcz kuriozalne uzasadnienie podjętej przez fioletoriatów uchwały albowiem najważniejsze co z niej wynika dla przeciętnego Kowalskiego to fakt, że mogą liczyć się z dodatkowymi kosztami ( np. na adwokata ) skutkiem potencjalnego odwołania się procesowego przeciwnika.

Gersdorf zapewniła bezkarność swoim kolesiom oraz dała możliwość dodatkowego zarobku adwokackiej braci.Scenariusz żywcem spisany ze scenariusza filmowego o działaniu mafii. Niestety z ubolewaniem muszę przyznać, że skłaniam się do zaakceptowania teorii o istnieniu zorganizowanej grupie przestępczej w środowisku związanym z Sądem Najwyższym.

Stawianie się ponad przepisy prawa obowiązujące w naszym kraju, Gersdorf uzurpuje sobie prawo do czynności, które w sposób logiczny są sprzeczne z Polskim ustawodawstwem.

Mam gorącą nadzieję, że rządzący w sposób jednoznaczny ustosunkują się do działań Gersdorf oraz użyją wszystkich narzędzi prawem dozwolonych aby ten wrzód nieprawości przeciąć. Społeczeństwo oczekuje jednoznacznych decyzji, które przetną raz na zawsze zapędy jakiegokolwiek urzędu na igranie z obowiązującym w Polsce prawem

Wykop Skomentuj12
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale