wprost
wiedza winna służyć dobru wszystkich bez względu na kraj pochodzenia lub kolor skóry
5 obserwujących
298 notek
138k odsłon
  434   0

Młodzieży Polska. Manipulują Wami !!!

imageNOCLEGI, domki na Mazurach

Młodzieży Polska. Manipulują Wami !!!. Nie chcę wdawać się w umoralnianie młodych ludzi, którzy biorą udział w organizowanych przez burdel "mamę" Lempart manifestacjach. Jest to wszak doskonała okazja aby odreagować uczniowską bezczynność spowodowaną pandemią. Jestem to w stanie zrozumieć. Nie jestem jednak w stanie zrozumieć bezwolności owej młodzieży.

Skwapliwe powtarzanie wulgaryzmów, wypowiadanych przez chamówę Lempart nie jest oznaką siły waszego głosu. Jest oznaką Waszej słabości intelektualnej. Moglibyście wysilić się odrobinę i zabłysnąć własnymi pomysłami.

Przepraszam za upodabnianie waszej postawy do psa który gryzie karmiącego go właściciela. Nie potrafię jednak znaleźć w tej chwili innego porównania

Każde z Was które nie ukończyło 18 roku, korzysta z pomocy Państwa, które każdego miesiąca zasila budżet waszej rodziny o kwotę min. 500 zł. Zapytajcie rodziców co owe 500 zł oznacza dla każdej rodziny. Dla jednych to kwota bardzo znacząca dla innych to typowe kieszonkowe.

Bez względu na klasyfikację tego dochodu te pieniądze pośrednio lub bezpośrednio trafiają do Was. Do waszych rodziców.

Wspomagając rodzinne budżety obecnie rządzący nie patrzą na poglądy polityczne świadczeniobiorców albowiem to człowiek, a nie jego poglądy, są dla nich najważniejsze. Prawo i Sprawiedliwość uczyniło potężny, niespotykany w historii naszego kraju,  krok ku poprawie bytu Polaków. Nie jest to gest być może zbyt znaczący jednak takiego gestu nie uczyniła ani lewica ani PSL ani też Platforma Obywatelska. Rządzili wszak przez 25 lat.

Powtarzając za chamówą Lempart obraźliwe teksty pod adresem policji, Jarosława Kaczyńskiego czy PIS-u pomyślcie odrobinę.

Nie liczcie na to, ze po objęciu władzy przez obecna totalna opozycję będziecie bardziej wolni jak dzisiaj. Dzisiaj Ci którzy wypychają na ulice Polskich miast jutro nie będą się patyczkować z młodymi ludźmi, którzy zechcą zamanifestować cokolwiek. Nazwą was PIS-owską szarańczą, naziolami itp. Nie będą się wahać aby wysłać na Was uzbrojona po zęby policję.

Będą do Was strzelać gumowymi kulami, pryskać na Was gazem pieprzowym czy używać armatek wodnych jak czynili to w czasach gdy rządzili. Nie łudźcie się, że zapłacą Wam w sposób godny za Wasze dzisiejsze postawy.

Wyciskają z Was dzisiaj młodzieńczą ekspresję tylko po to by przejąć władzę. Po nic innego. Tylko co da zmiana władzy ?

Na pewno nie wolność słowa, na pewno nie wolność głoszenia własnych poglądów. Zduszą was lewackie idee, za które obecnie ryzykujecie życiem swoim oraz swoich najbliższych.

Zakłamana totalna opozycja czyni wszystko aby w oczach świata przedstawić Polskę jako kraj w którym każdemu dzieje się potworna krzywda nie zdając sobie sprawy z tego, że krzywdzi tym zdecydowaną większość Polaków w tym i Was.

Pomyślcie o tym zanim ponownie weźmiecie udział w marszach chamówy Lempart. Ta droga prowadzi donikąd .


image

Jacuzzi Ogrodowe - sauny


Lubię to! Skomentuj19 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale Społeczeństwo