wprost
wiedza winna służyć dobru wszystkich bez względu na kraj pochodzenia lub kolor skóry
5 obserwujących
296 notek
138k odsłon
  127   0

Polska znowu na cenzurowanym

Można wysnuć pewne wnioski dotyczące aktywności totalnej opozycji na granicy z Białorusią.

Sygnał płynący z Niemiec, że ten kraj jest przeciwny przyjmowaniu kolejnych tysięcy imigrantów spoza granic UE

Nieformalne porozumienie Putina z Merkel aby przepuszczać przez terytorium Białorusi maksymalną ilość imigrantów z krajów bliskiego wschodu  i kierować ich na granicę Polski.

Problem nie wpuszczania imigrantów na teren RP załatwi już w imieniu Merkel nijaki Donald Tusk oraz sprzyjający mu opozycyjni funkcjonariusze ( czyt. pieniacze )

image

Wśród brylujących w mediach funkcjonariuszy Donalda Tuska brylują ci,  którzy w zdecydowanej większości są zwolennikami zabijaniem dzieci nie narodzonych ( czyt. aborcja ). Raptem rusza ich sumienie, ze na terenie Białorusi są zmarznięci i głodni obywatele obcego Państwa.

Lżenie funkcjonariuszy straży granicznej oraz strzegących granic RP żołnierzy Wojska Polskiego to obraz "polskiego patriotyzmu" cechującego liderów totalnej opozycji oraz spoufalonych z nimi funkcjonariuszami wymiaru sprawiedliwości.

Dla mnie nie Frasyniuk jest problemem ( jego stosunek do umundurowanych  funkcjonariuszy RP jest powszechnie znany ). Frasyniuk był nieukiem i chamem i takim już pozostanie. Po prostu jest politycznym bandytą

Dla mnie problemem jest grupa funkcjonariuszy wymiaru sprawiedliwość nazywających siebie sędziami i adwokatami, którzy wprost odpowiadają za bezkarność politycznych bandytów. To co poniektórzy sędziowie i adwokaci tworzą przestrzeń dla zachowań zmierzających do wywoływania niepokojów społecznych w Polsce.

image

Problemem staje się używanie słów wulgarnych w przestrzeni publicznej bez względu na to gdzie są one używane. Ulica, imprezy masowe, studia radiowe i telewizyjne etc.

Apeluję do władz państwa Polskiego. Należy postawić tamę temu spodleniu części społeczeństwa. Należy to uczynić szybko i z całą bezwzględnością obowiązującego prawa.

Nie ma co liczyć na "mądrość" opozycyjnych funkcjonariuszy. Nie zdają sobie oni sprawy z faktu iż prędzej czy później ich antypaństwowe działania odbiją się na nich samych.

Należy podjąć natychmiast radykalne działania w celu obrony suwerenności Państwa.  Zdecydowana większość Polskiego społeczeństwa ma prawo do życia w kraju gdzie przestrzega się prawa.


Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale