Bull Komorowski otrzymał własnie wsparcie od twórcy całego zła którego doswiascza obecnie Komorowski podczas swojej kapmpanii. Nijaki Donald herr Król Europy Tusk stwierdził publicznie.
"Może nie powinienem tego robić, ale uznałem, że powinienem skomentować to, co się dzieje w naszym kraju w kampanii wyborczej - rozpoczął krótkie wystąpienie Tusk, podkreślając, że zabiera głos "jako obywatel", który "wciąż czuje się współodpowiedzialny" za sprawy krajowe."
Ja powiem krótko. Panie Heer Donaldzie Królu EuropyTusk.- Polacy juz dawno Panu podziękowali. Dla Pana juz nie ma miejsca w polskiej polityce.
Tak na marginesie czy nie jest to po Kwśniewskim drugi pocałunek śmierci dla Komorowskiego ?
KONSTYTUCJA art.54 cyt. "1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji.
Nowości od blogera
Inne tematy w dziale Polityka