wprost
wiedza winna służyć dobru wszystkich bez względu na kraj pochodzenia lub kolor skóry
3 obserwujących
234 notki
106k odsłon
1953 odsłony

Tego jeszcze na świecie nie było !!!

Wykop Skomentuj87

https://www.tvp.info/41703642/mezczyzna-wyproszony-z-pociagu-pasazerowie-twierdzili-ze-jest-homofobem

Wypowiedź samego zainteresowanego https://youtu.be/Wll_bNIYV7Y - dzięki Ryszardowi 65 za link:  https://www.salon24.pl/u/07042002/

Zapraszam do zapoznania się z artykułem pod powyższym linkiem. Wygląda na to, że mamy do czynienia z absurdalna sytuacją gdy jadąc pociągiem, wdamy się w dyskusję ze współpasażerem na temat np. o świadczeniach emerytalnych. Okazuje się, że  możemy być z tego pociągu po prostu wyrzuceni.

Dlaczego ??? Otóż współpasażer z którym dyskutowałeś uznał, że Twoje argumenty sa sprzeczne z jego ideologią i poprosił obsługę pociągu o wysadzenie Ciebie na pierwszej stacji na której pociąg się zatrzymuje.

Co czyni obsługa pociągu ??? Uznając Ciebie za osobę uciążliwą nakazuje opuszczenie pociągu wzywając jeszcze do tego policję.

Stało się. Gościu jest chyba pierwszym pasażerem na świecie, któremu nakazano opuścić pokład pociągu ze względu na głoszone przez niego poglądy.

Żyjemy naprawdę w kraju absurdu gdzie Państwo Polskie nie może poradzić sobie z grupką politycznych wichrzycieli, którzy lamią prawo a konduktor decyduje o tym co mi wolno mówić w pociągu a co nie.

Mój kolejny apel do rządzących. Wprowadźcie w końcu porządek w naszym kraju

Art. 54. 1. Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji. KONSTYTUCJA !!!!


Wykop Skomentuj87
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości