wprost
wiedza winna służyć dobru wszystkich bez względu na kraj pochodzenia lub kolor skóry
6 obserwujących
263 notki
125k odsłon
302 odsłony

Kto chce wyprać skradzione Polakom miliardy złotych ???

Wykop Skomentuj3

Politycy PO - KO w swoim programie wyborczym zawarli punkt mówiący o wprowadzeniu do polskiego systemu prawnego zapisu o możliwości prowadzenia samodzielnej działalności gospodarczej od 15 roku życia. Ba. Mają być owi nastolatkowie zwolnieni z płacenia ZUS oraz podatku PIT do 25 roku życia. Są tacy politycy w PO, którzy zapewniają, ze firmy te zakładać będą mogli ci którzy w ramach tej działalności będą sprzedawali wodę sodowa na ulicach, wyprowadzać psy na spacer, wnosić zakupy osobom starszym etc.

Jak znam życie owe rozwiązanie ma służyć temu aby uruchomić skrzętnie skrywane dotychczas finanse pochodzące z lewych dochodów z przekrętów Vat-owskich, prywatyzacyjnych itp.

Już to widzę jak Polska staje się za rządów PO-KO krajem najmłodszych milionerów w świecie. Kto ma tworzyć ta armię nowo bogackich?. Ano wszyscy ci, którzy w jakikolwiek sposób są powiązani rodzinnie z największymi tuzami rzeczonych przekrętów. 

Nie twierdzę, że wszystkie osoby w wieku od 15 roku życia będą kręcić swoje  lody na bazie środków pochodzących z przestępczych źródeł. Nie. Mamy wśród młodzieży ludzi naprawdę zdolnych jednak czy zdolnych prawnie do podjęcia samodzielnej działalności gospodarczej - w to już wątpię.

Należy zatem dokładnie przeanalizować program PO KO albowiem zawarte w nim tezy budzą niesamowite wręcz kontrowersje co potwierdzają sami posłowie PO twierdzą, ze dopuszczalne mogą być małżeństwa osób tej samej płci w wieku nawet 14 lat. Asumptem dla takich rozwiązań ma być fakt, że 13 letnie dziewczynki w Polsce też rodzą dzieci.

Broń nas zatem Panie Boże przed rządami politycznych dewiantów są oni bowiem zdolni do podejmowania decyzji, które ze zwykłą ludzką przyzwoitością nic wspólnego nie mają przy czym opieranie się na przyzwoitości jest najłagodniejszym określeniem

Wykop Skomentuj3
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Polityka