podatnik
takie tam różne obserwacje
0 obserwujących
10 notek
1784 odsłony
  120   1

Środowiska LGBT potwierdzają istnienie ideologii LGBT

"sejmik województwa małopolskiego wyraża zdecydowany sprzeciw wobec pojawiających się w sferze publicznej działań zorientowanych na promowanie ideologii ruchów LGBT, której cele naruszają podstawowe prawa i wolności zagwarantowane w aktach prawa międzynarodowego, kwestionują wartości chronione w polskiej konstytucji, a także ingerują w porządek społeczny"


W tej uchwale nie ma NIC o dyskryminacji jakiejkolwiek osoby ze względu na orientację seksualną.

Nie ma też potwierdzonych przypadków ataków na takie osoby.

Mało tego.

Są przypadki że kariera polityczna czy wybór na ważne stanowiska niektórzy zawdzięczają TYLKO publicznie ogłoszonej innej orientacji.

Parady równości chodzą po Polsce niczym procesje Bożego Ciała, a wszyscy ich uczestnicy zapewniają że nie ma nic takiego jak "ideologia LGBT" są tylko ludzie.

A jednak Małopolsce chce się zabrać fundusze europejskie za zwalczanie ideologii której podobno nie ma, a jej główny wyznawca szkalujący Polskę na całym świecie fałszywymi oskarżeniami, zapowiada złożenie wniosku do prokuratury na decyzję radnych.

Czyli jednak ideologia LGBT istnieje i te środowiska ją wyznające gotowe są jej bronić wszelkimi dostępnymi środkami - podobnie jak czyniły to ideologie: socjalistyczna, maoistyczna, komunistyczna itd...

Lubię to! Skomentuj2 Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Komentarze

Inne tematy w dziale