Blog
W Temacie Maci
Stary Wiarus
Stary Wiarus Nie posiadam konta Facebook
227 obserwujących 891 notek 1749550 odsłon
Stary Wiarus, 31 lipca 2017 r.

Ne hagyjuk, hogy Soros nevessen a végén!

354 5 0 A A A

image


Czy coś stoi na przeszkodzie gestowi przyjaźni i solidarności polsko-węgierskiej, mianowicie oklejeniu całej Polski plakatami i billboardami "NIE POZWÓLMY, BY SOROS ŚMIAŁ SIĘ OSTATNI"?

Należy po prostu, naturalnie za pozwoleniem braci Węgrów, dokładnie skopiować węgierski plakat "Ne hagyjuk, hogy Soros nevessen a végén!",  dla odróżnienia dając inny kolor tła i biało-czerwoną flagę tam, gdzie u nich jest czerwono-biało-zielona. Dopisek o nielegalnych imigrantach możemy napisać sami, biorąc pod uwagę polskie okoliczności.

Węgrzy mają rację, rozpowszechniając wizerunek npla, żeby każdy wiedział jak wygląda. Nieprzyjaciel nie powinien być bezosobowy. Jeśli jest bezosobowy, to co mniej sprawni umysłowo uwazają że to nie człowiek, tylko jakaś nadludzka siła wyższa, której nie sposób się opierać.

A to tymczasem tylko 86-letni handlarz giełdowy.


 Odpowiedz
Opublikowano: 31.07.2017 06:14. Ostatnia aktualizacja: 31.07.2017 06:18.
Autor: Stary Wiarus
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie


BACKUP: http://staryw.blogspot.com
NIE POSIADAM
KONTA FACEBOOK
"Powojenne pojednanie historyczne Francji i Niemiec utorowało drogę do powstania Unii Europejskiej. Z kolei mądrość i wspaniałomyślność narodów rosyjskiego i niemieckiego oraz przezorność działaczy państwowych obu krajów pozwoliły uczynić zdecydowany krok w kierunku budowy Wielkiej Europy. Partnerstwo Rosji i Niemiec stało się przykładem wychodzenia sobie naprzeciw, patrzenia w przyszłość przy zachowaniu troskliwego stosunku do pamięci o przeszłości. I dzisiaj rosyjsko-niemiecka współpraca odgrywa wielce ważną, pozytywną rolę w polityce międzynarodowej i europejskiej." Władimir Władimirowicz Putin, 31.08.2009 Anglia kosztuje sprzedawcę jabłek na lokalnym rynku i fryzjerkę z obwoźnego salonu fryzjerskiego circa £50 na miesiąc, i w pakiecie dostaje się dwór, królową, broń atomową, coroczne „trooping the colour”, wyścigi w Ascot, BBC1, BBC2, BBC3, BBC4 plus kilka kanałów tematycznych i Borisa Johnsona (to tak z grubsza), w czasie gdy ich polskie odpowiedniki muszą wybecalować £250 (sic!) na likwidację armii, niemoc policji, opieszałość sądów, wszechobecną korupcję, kolesiostwo na uczelniach, słabość kapitałową polskich firm, powódź, Bronka z jego potomstwem, przyjaciół Putina i kuzynów Angeli, likwidację mediów publicznych, a na deser Palikota, twarz polskiego „liberalizmu”, szefa wiekopomnej komisji „Przyjazne Chamstwo”. Pięć razy więcej za wschodnią podróbkę państwa. Dużo. Rolex, 14.06.2010 POLONIA  BEZ  CENZURY   STARY  WIARUS  BACKUP               free counters

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • @Dariusz123  Ja się zarówno interesuję, jak  i funkcjonuję w Australii zawodowo i...
  • @Przemek Porzybut  Dziękuję. To ja teraz jeszcze poproszę tą listę krajów, które od 1989...
  • @uvw  "@Kazimierz Demokrata-Polski>>  teraz chcecie pojednania i wyciszenia. Gdzie byłeś jak...

Tematy w dziale Polityka