Blog
W Temacie Maci
Stary Wiarus
Stary Wiarus Nie posiadam konta Facebook
227 obserwujących 897 notek 1757159 odsłon
Stary Wiarus, 1 czerwca 2018 r.

Dead Man Walking

401 22 0 A A A

image


http://ogc.osd.mil/doha/SEAD4_20170608.pdf


National Security Adjudicative Guidelines for Access to Classified Information or Eligibility to Hold a Sensitive Position

("Wytyczne z zakresu bezpieczeństwa państwa dla orzecznictwa w sprawach dopuszczenia do informacji niejawnej lub zdolności do zajmowania stanowisk z dostępem do informacji wrażliwej")Tak poseł Pięta, jak i klakierzy "nic się nie stało, Polacy, nic się nie stało – cóż, chłopak sobie pociupciał trochę na boku, to takie ludzkie" niech przeczytają u źródła linkowany wyżej przepis amerykańskiego Ministerstwa Obrony, na podstawie którego za dupczenie na boku odbiera się w USA dostęp do informacji niejawnej oraz pozbawia zajmowanych stanowisk z dostępem do informacji wrażliwej.

Przepis odnosi się tak do wojskowych jak i cywili zatrudnionych we wszystkich instytucjach publicznych i prywatnych, wojskowych i cywilnych, na stanowiskach, na których konieczny jest dostęp do informacji niejawnej.

Zob. zwłaszcza str.12 (Załącznik A, Wytyczna D – Zachowania seksualne).


Tak posłowi Pięcie, jak i klakierom nic nie pomoże, że przepis jest amerykański, a on w Polsce dupczył. Trzynaście wytycznych wyliczonych na str. 6 przytoczonego dokumentu stanowi fundament i model zarówno dla przepisów bezpieczeństwa NATO jak i większości państw Zachodu znajdujących się poza NATO.

Jedyna zasadnicza różnica jest taka, że w USA Wytyczna A ma tytuł "Lojalność wobec Stanów Zjednoczonych", natomiast w innym kraju należy wpisać jego nazwę.

A zatem, gdzie leży pańska lojalność, pośle Pięta?


 
Opublikowano: 01.06.2018 00:59. Ostatnia aktualizacja: 01.06.2018 01:00.
Autor: Stary Wiarus
Skomentuj Obserwuj notkę Napisz notkę Zgłoś nadużycie
NEWSY - TOP 5

O mnie


BACKUP: http://staryw.blogspot.com
NIE POSIADAM
KONTA FACEBOOK
"Powojenne pojednanie historyczne Francji i Niemiec utorowało drogę do powstania Unii Europejskiej. Z kolei mądrość i wspaniałomyślność narodów rosyjskiego i niemieckiego oraz przezorność działaczy państwowych obu krajów pozwoliły uczynić zdecydowany krok w kierunku budowy Wielkiej Europy. Partnerstwo Rosji i Niemiec stało się przykładem wychodzenia sobie naprzeciw, patrzenia w przyszłość przy zachowaniu troskliwego stosunku do pamięci o przeszłości. I dzisiaj rosyjsko-niemiecka współpraca odgrywa wielce ważną, pozytywną rolę w polityce międzynarodowej i europejskiej." Władimir Władimirowicz Putin, 31.08.2009 Anglia kosztuje sprzedawcę jabłek na lokalnym rynku i fryzjerkę z obwoźnego salonu fryzjerskiego circa £50 na miesiąc, i w pakiecie dostaje się dwór, królową, broń atomową, coroczne „trooping the colour”, wyścigi w Ascot, BBC1, BBC2, BBC3, BBC4 plus kilka kanałów tematycznych i Borisa Johnsona (to tak z grubsza), w czasie gdy ich polskie odpowiedniki muszą wybecalować £250 (sic!) na likwidację armii, niemoc policji, opieszałość sądów, wszechobecną korupcję, kolesiostwo na uczelniach, słabość kapitałową polskich firm, powódź, Bronka z jego potomstwem, przyjaciół Putina i kuzynów Angeli, likwidację mediów publicznych, a na deser Palikota, twarz polskiego „liberalizmu”, szefa wiekopomnej komisji „Przyjazne Chamstwo”. Pięć razy więcej za wschodnią podróbkę państwa. Dużo. Rolex, 14.06.2010 POLONIA  BEZ  CENZURY   STARY  WIARUS  BACKUP               free counters

Ostatnie notki

Obserwowane blogi

Najpopularniejsze notki

Ostatnie komentarze

  • https://www.salon24.pl/u/wtemaciemaci/936783,placic-dwa-razy-za-to-samo
  • @maur  Nie przepadam a określeniem "włodarz", ltóre sugeruje że osoby tak określane są...
  • @DotCa  https://www.salon24.pl/u/wtemaciemaci/935942,izrael-retaliacja

Tematy w dziale Polityka