237 obserwujących
979 notek
1871k odsłon
6023 odsłony

Klątwa św. Grety

Wykop Skomentuj146

image


Greta Thunberg, zaburzone szwedzkie dziecko, głosem nabrzmiałym łzami zagroziła Organizacji Narodów Zjednoczonych, że o ile moje pokolenie nie zrobi czegoś, by bez względu na koszty powstrzymać zmianę klimatu, to jej pokolenie nigdy nam tego nie wybaczy.


Droga Greto, kto będzie w ramach protestów przewracał mój nagrobek, jest mi zasadniczo  wszystko jedno. 


Natomiast ja, póki jeszcze żyję, nie wybaczę neokomunistycznym macherom posługującym się dzieckiem, u którego zdiagnozowano syndrom Aspergera, mutyzm wybiórczy i nerwicę natręctw (OSD) jako ikoną propagandy antykapitalistycznej. To dziecko zostało nastraszone przez cynicznych dorosłych, że zaraz spłonie, więc śmiertelnie się boi i jest przekonane, że walczy o życie. Anomalie rozwoju osobowości zaburzają jej percepcję rzeczywistości i wyłączają zdolność krytycznej oceny. A klakierzy, z rodzicami na czele, forsują tezę, że psychopatologia to nowa normalność.


Greta Thunberg będzie mieć taki sam wpływ na zmianę klimatu, jak 12-letni Stefan z Cloyes, apostoł krucjaty dziecięcej z 1212 roku, na zaprowadzenie Królestwa Bożego na Ziemi.


Po sukcesie w Ameryce (wszyscy naturalnie wiedzieli, że to będzie sukces, jeszcze zanim tam popłynęła megakosztownym wyścigowym jachtem, dostarczonym przez zamożnych przyjaciół z Yacht Club de Monaco), Greta wróci do Szwecji, do wypasionej rezydencji zamożnych rodziców, by pomóc im w przeliczaniu wielomilionowych tantiem za przekłady ich książki "Scenes from the Heart" (Scener ur hjärtat) na 20 języków, w tym polski.


Ja natomiast wrócę do swojego kuchennego stołu, przy którym poram się z myślami jak zapłacić rachunki za elektryczność, błyskawicznie rosnące z powodu krucjaty zielonych aktywistów przeciwko elektrowniom węglowym i atomowym.


Greta mi nigdy nie wybaczy? Ha, trudno.

Post Scriptum:

Kiedy Hitler wcielał dzieci do Volkssturmu w kwietniu 1945 roku, znaczyło to, że koniec III Rzeszy jest bliski. Co mam myśleć o międzynarodowym lewactwie, które wciela chore dziecko do swojej kampanii propagandowej?Wykop Skomentuj146
Ciekawi nas Twoje zdanie! Napisz notkę Zgłoś nadużycie

Więcej na ten temat

Salon24 news

Co o tym sądzisz?

Inne tematy w dziale Rozmaitości